Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hatha

Wrocław..aeorbik-siłownia..

Polecane posty

ktos byłby chętny?mieszkam we Wrocławiu na Borku, a nie chce sama chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 82
ja chodze do active fitness w facie. wiec to chyba twoj rejon ale chodze po pracy bo mam dwa przystanki .nie oplaca mi sie chodzic kolosiebie gdzies. tam pocwicze wezme prysznic i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
activ fitness troche drogi jest..i raczej daleko ode mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam tawernę
na wybrzeżu wyspiańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie we wrocku można chodzić na fitness gdzie jest tanio i miło?? Znacie jakieś miejsca koło ulicy Legnickiej?? Nie mam dużo czasu a chcę gdzieś się poruszać :) zresztą brakuje mi też chętnej drugiej osoby co by mnie zmotywowała do działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYMNASION W MAGNOLII
WWW.GYMNASION.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ulka25
Hej, I co sądzicie o tym klubie(gymnasion magnolia Wrocław) warto tam chodzić?? karnet dla studentów za 1 miesiąc kosztuje 129zł ciekawe jestem na ile wejść heh szukam dziewczyny która chodziłaby ze mną :) jest może ktoś chętny?? gg 7500507 piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ulka25
Chociaż napiszcie co o tym klubie sądzicie. Czy jest miła atmosfera i czy jest profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuuu
A chodzi ktos moze do fitnes centrum na biskupinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie chodze ale dziewczyny juz kiedys pisał ze nie za ładnie tam jest. może pojdz i przekonaj się sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam kilka razy - jesli chodzi o siłownie jest mała, nawet bardzo i jak na ta mala powierzchnie to jest bardzo duza sprzętu poupychanego - więc ouki jest mało ludzi to ok...ale nie chciałabym tam ćwiczyć w godzinach szczytu..aha - no i jeśli chcesz się tam przejść przygotuj się na towarzystwo panów... a jeśli chodzi o areobik - sala całkiem całkiem, szatnia też ok. Cwiczeń nie oceniam bo byłam tylko kilka razy a poza tym nie przepadam za areobikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajjjaa
jestem z magnolii bardzo zadowolona. profesjonalnie, ładnie i co najważniejsze nie ma tam jeszcze dzikich tłumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na ul. Strzegomskiej 3 (wejście od pl. Strzegomskiego) powstała nowa siłownia dla pań. Dodatkowo można skorzystać z zajęć fitness, aerobic, masaży oraz sauny na podczerwień. Szczegóły www.klubtanca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jest jakaś dziewczyna, która chciałaby pochodzić na bieżnię, na siłownie do Aqua Parku? 3 razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam do roznych
ale dla mnie najfajniej jest na Swieradowskiej. Ekstra klub, swietna atmosfera. Zarabiasci instruktorzy (chodze na fitness). I w ogole polecam wszystkim ;) Chodze tam 5 razy w tygodniu i jeszcze mi malo ;) No ale kiedys trzeba pomieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej angelique.km ;) Ja mam się zamiar gdzieś zapisać tylko nie wiem gdzie. Jak możesz to napisz kiedy byś chciała chodzić i o które.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiter! :D ja tam chodzę. Fitness i sauna. polecam miło byłoby się wybrać z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibracja
A co powiecie o http://www.topfitness.pro/ ? Słyszałam ostatnio, że koleżanki z mojej pracy chodzą tam kilka razy w tygodniu na grupwe zajęcia. Podobno atosfera jest świetna, zawsze można liczyć na pomoc i dobrą radę instruktora. Oglądałam zdjęcia tej siłowni, i mają nawet saunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×