Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Happy Freeta

Jak sie ubrac na bankiet?

Polecane posty

Moj facet dostal zaproszenie na bankiet z okazji 15 rocznicy pewnej firmy.bankiet ma sie odbyc w Le Méridien Bristol , a ze to nie byle jaki hotel kompletnie nie wiem jak sie ubrac.Wiem ze beda tam wielkie osobistosci, gwiazdy, vipy...Co ja mam na sibie wlozyc, zeby nie wygladac jak szara mysz? Jak sie uczesaac(jestem brunetka, mam krecone wlosy za ramiona)? poradzcie mi prosze.Moze jakies przykladowe propozycje z allego.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
bylam na takim czyms, ale z aktorami. bylo dosc skromnie, ja bylam w spodniach, poza 1 osoba jedna miala suknie ta z 1 linka... ale chciala swiecic tego wieczoru... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ostatnio na bankiecie, zazwyczaj na tego typu imprezach obowiazuja stroje koktajlowe. Tak wiec np. ponadczasowa mala czarna z efektownymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam na bankietach
Niektore gwiazdki ubieraja sie bardzo skromnie, niektore nawet zakladaja dzinsy do eleganckich bluzek.najlepiej zebys wybrala cos klasycznego w stylu tej drugiej sukienki.Skromne ale efektowne dodatki, szpileczki, torebka kopertowka do reki, a wlosy, upiete swobodnie, albo rozpuszczone podkreslone loki.Zycze milej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka9
Dostaliśmy zaproszenie na bankiet w Zielonej Polanie- http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Impreza na 90 osób- wszyscy byli ubrani elegancko. Na drugi dzień elegancki styl odszedł na drugi plan- w ośrodku graliśmy w paintball, w tenisa, chodziliśmy po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×