Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulina

Rzeźbimy ciało do lata.

Polecane posty

c.r.e.a.m uważaj tylko żeby Ci w brzuszku nie przybyło dzięki dietce:p A słyszałyście dziewczyny o masażu bańką chińską? taką gumową, ja czasami sobie nimi masuje nogi, podobno są dobre na cellulit, na raze nie moge mówić o efektach bo robie to niesystematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja planuję wreszcie ruszyć
z treningiem interwałowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja troche lkeniuchuje w te swieta bo mi godziny silowni teraz nie odpowiadaja....poza tym moj ulubiony instruktor jest na nartach hehe;-)ale po swietach znow codziennie 2 godz...a tym ze waga wam skacze sie nie przejmujcie...moze wazylas sie przed okresem a wtedy przeciez waga rosnie...poza tym rano po przebudzeniu masz inna wage niz wieczorem kiedy sie kladziesz spac....i dla mnie najwazniejsze tluszcz wazy mniej niz mesnie...wiec jesli zaczynamy cwiczyc musimy sie liczyc z tym ze ta nasza waga nie spadnie gwaltownie w dooooool!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No racja
zresztą chodzi głównie o spadek centymetrów w obwodach a nie tyle o spadek wagi bo to pojęcie względne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! No to ja może też sie do Was przyłączę. Moim celelm też jest wyrzeźbienie sylwetki. Ćwiczę 8 ABS ale jeszcze nie systematycznie, chociaż mam taki zamiar :) mam nadzieję że jakoś mi się to uda. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki za wszystkich:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale wiele dziewczyn jak chca zrzucic kilogramy zaczynaja cwiczyc i sie zniechecaja....jesli ktos nie ma nadwagi tylko chce wymodelowac sylwetke to niestety ale nie zauwazy spadku wagi podczas cwiczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadwagi nie mam:) naszczęście mieszczę sie w normie;) Moja zmorą jest brzuszek a w szczególności te okropne boczki!!! nie wiem co mam z nimi robic. Chociaż troszkę schudłam one zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boczki zeszly po miesiacu cwiczen...pol godz biegania pol godziny eliptica(nie wiem czy po polsku mowi sie tak samo...wydaje mi sie ze tak)i teraz codziennie chodze na cwiczenia rzezbiace cialo i pozniej pol godz eliptica zeby kondycje utrzymac...boczki nie znikna tylko po odchudzeniu sie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie potrafilam zmotywowac sie w domu....dlatego zapisalam sie na silownie....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30cm
ok. to ja tez do Was dołączam (oczywiście jak mnie przyjmiecie). dziś zrobiłam pomiary, nie będę ich upubliczniać. Moj cel to wymodelowanie sylwetki na imprezę plażowa w czerwcu. w sumie mam do stracenia 30cm w biuście, talii i biodrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalutkaP87
Iskiereczko mam bardzo podobny problem, brzuszek i boczki, ćwiczę aorobiczną 6 Weidera niestety niesystematycznie, ale efekty są i tak, poza tym pływam raz w ygodniu i staram się codziennie ćwiczyć, takie tam- przysiady, hantle, wymachy nóg w bok, i jak na razie (oczywiście przy diecie, piciu czerwonej herbaty i wcieraniu żeli wyszczuplających) w 3 tygodnie schudłam 3 kg. mam wrażenie że po tych wymachach nóg w boki troche spadły mi boczki. Słyszałam że boczki fajnie spadają po ćwiczeniach hula hop, ja nie mam ale wykonuje podobne ćwiczenia, tylko bez hula. pomaga, ale nie jakoś szokująco dużo i szybko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×