Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doświadczenie czy wykształceni

doswiadczenie czy wykształcenie?!?

Polecane posty

Gość doświadczenie czy wykształceni

co waszym zdaniem jest wazniejsze??? bedac szefem wybrałbys "zielonego" pracownika z wyzszym wykształceniem czy może kogos ze srednim wykształceniem a kilkuletnim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardy dosadny inteligent
Ani jedno, ani drugie!!! Wazniejsza jest inteligencja i szybkosc uczenia sie. Pracownik musi pasowac do typu danej pracy, jesli to uslugi to wybralbym takiego, ktorego osobowosc jest adekwatna do stanowiska - czyli lubi ludzi, bo to glownie oni beda jego praca. Jesli ludzie go polubia to beda czesciej kupowac u mnie. Psychologia pracy jest bardzo wazna. P.S. wybacz, ale takie pytanie dobitnie o Tobie swiadczy, ze z Twoja inteligencja cos nie tak. Proponuje prace w przemysle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiście
że z doświadczeniem. W mojej firmie niestety szef lubi, że tak powiem \"bułke przez bibułke\" i wybierając pomiędzy ksiegową ze srednim i doświadczeniem wybrał księgowego z dwoma fakultetami bez doświadczenia ( ekonomia, bankowość i coś tam jeszcze) i po pół roku błagał tę babkeżeby przyszła do pracy a tamtego wykształconego zwolnił. Biedna księgowa pół roku nie mogła firmy wyprowadzić na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co nie maja wyksztalcenia mowia, ze wazniejsze jest doswiadczenie. Ci co nie maja doswiadczenia mowia, ze wazniejsze jest wyksztalcenie. Ci co nie maja ani jednego, ani drugiego mowia, ze wazna jest \"madrosc zyciowa\". Osobiscie uwazam, ze wyksztalcenie jest konieczne, a doswiadczenie wazne. Bez wysztalcenia, doswiadczenie z koniecznosci rzeczy bedzie bardzo ograniczone (mozna przez 50 lat malowac sciany na uniwersytecie, ale nie uczyni to z czlowieka profesora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka31
z mojego doświadczenia, wybrałabym raczej osobę z dośwadczeniem mam 11 lat doświadczenia w swojej branży i kończę studia i wiem że jestem lepsza od osoby która ma skończone studia w tym kierunku bez doświadczenia ale wybór oczywiście zależy od zawodu i oczekiwań pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×