Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneteczka1976

Wypadła mi spirala, co dalej???

Polecane posty

trzy tyg temu założyłam sobie spiralę, bardzo sie cieszyłam z tego. mogłam zapomnieć o antykoncepcji . zaczęło sie od tego że dostałam wcześniejszy okres, gin mówił że może być obfitszy więc sie nie denerwowałam, ale po 3 dniach zaczęło lecieć ze mnie jak z kranu w 5 dniu zauważyłam skrzepy krwi coraz większe aż wkońcu razem ze skrzepem wielkości jajka wypłynęła mi spirala, wpadłam w panike i od razu poleciałam do lekarza a on złapał sie za głowe i od razu do szpitala mnie skierował bo powiedział ze sie wykrwawiam . powiedział że albo stało sie to po cesarce i zrobił mi sie przerost macicy i zaczęła sie ona oczyszczać albo założył mi spirale na ciąże!!! oczywiście usg przed założeniem mi nie robił ale i tak nic nie byłoby widać. w szpitalu mnie wyczyścili i wysłali materiał do badania . za 3 tyg. będę miała wynik co to było, czy któraś z was miała takie przejścia. napiszcie proszę co dalej sie stało. Bo jak sie okaże że założył na ciąże to chyba mu jaja oberwe a z drugiej strony jeżeli popełnił błąd to kase powinien oddać, 300 wydałam . pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o erty rety tery
O rety, ale okropne. Daj znać co wykazało badanie. Moja znjoma zaszła w ciążę mając spilarkę ale to co innego. Mam nadzieję, że to nie była ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie się z Tobą
nie zgadzam. Moim zdaniem GŁUPIA JESTEŚ, mając teraz pretensje tylko i wyłącznie do lekarza. A jeśli nawet byłaś w ciąży to co , teraz będziesz rozpaczać? Celowo i świadomie zakładasz sobie środek, który działa poronnie i nawet jak Ci zabił dziecko, czego nie życzę to nie jest to tylko jego wina. Poza tym powinnaś wiedzieć, jak działa spirala i jaka to jest ingerencja w kobiecy organizm. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
ale przeciez autorka ma to gleboko, martwi sie o swoje 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swqwsws
dokłądnie, co za moralnosc, wazniejsze 300 zł nioz zycie małego dziecka!maluszka, ktorego nierozumiem jak mozna skrzywdzic, a ty go skrzywdziłas, skrzywdziłąs niewinne dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ją już ukamieniujcie co?...przecież jeszcze nie wiadomo co to było...ale wy już wiecie że to ciąża była...a chociaż była w ciąży to ''zabili'' płód a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewinne dziecko - bez komentarza:o tygodniowa ciaza a wy o dziecku gadacie?:o prosze mi pokazac to dziecko jak golym okiem nawet tego nie widac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop stop, może wstrzymajcie sie z linczem aż będą wyniki!!!!!!!!!!! idąc do gina w czasie okresu na założenie spirali raczej nie mogę być w ciąży, mam pewność ze NIE fakty są takie że gin powiedział ze GDYBY to miała być ciąza to miałabym bóle i skurcze macicy przy poronieniu a ja nic takiego nie miałam więc przystopujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
Poszła laska do ginekologa w czasie miesiączki na założenie spirali, prawdopodobnie lekarz coś zawalił, źle założył albo niedokładnie przebadał, dziewczyna dostała krwotoku, chciałaby się dowiedzieć, czy któraś tak miała, najzwyczajniej w świecie chce się upewnić, czy lekarz na 100 % mógł zawinić (no przecież przez niego mogła wylądować w szpitalu na dość długo), a wy umiecie podchwycić tylko wątek "zabicia dziecka" :o Jak miała miesiączkę, to jaka ciąża ? A nawet jeśli to byłaby ciąża (czego jej nie życzę), to przecież nic o tym nie wiedziała. Przecież nic świadomie nie zrobiła ... oj dziewczyny, dziewczyny, wyluzujcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co niektore z was naprawde sa popier...az przykro sie czyta!!!!Jak sie dziewczyna nie zabezpieczy wpadnie i tragizuje to teksty typu ze trzeba bylo sie zabezpieczac itp.Jak zalozy spiralke jej konowal i wypadnie jej lub okazuje sie ze ciaza byla to oczywiscie nie obedzie sie bez komentarzy!Glupie puste kretynki!ciemnogrod zafajdany !siada gowniarstwo do kompa i sie cieszy glupota swoja! Aneteczka1976 - nie przejmuj sie chorymi idiotkami!Moj lekarz tez doprowadzil do poronienia ciazy w zeszlym roku.Wyciagnal mi spiralke powiedzial ze od razu mozemy sie brac do roboty.Pare dni pozniej zaszlam w ciaze i niestety 3 mce pozniej ciaza obumarla.Moja bratowa z kolei zaszla w ciaze majac zalozona spiralke i tez poronila.Nie ma 100%antykoncepcji ktora ci zagwarantuje ze nie zajdziesz w ciaze i ze jej nie poronisz.Wina ewidentnie lezy po stronie lekarza!Mnie jak zakladal spiralke kazal wczesniej zrobic test ciazowy potem mialam usg 3D dla pewnosci ze w niej na pewno nie jestem.Twoj lekarz zignorowal sprawe.Napisz jak to sie skonczylo wszystko i teraz jak bedziesz zakladac spiralke to idz do naprawde porzadnego gina:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorio moreno z Italii
o jezu co za tragedia :D usunął się płód paro dniowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta tez jestem
Moze jestes uczulona na jakis skladnik i stad problem. Ja mam mirene i jestem super zadowolona,to wkladka z hormonami,koszt 1000zł na 5 lat.Nie zalozylabym zwyklej spirali:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jeśli.....
Ja też od kilku lat mam Mirenę i taka sytuacja nie miała miejsca. Nie potrafię o tygodniowym płodzie mówić dziecko. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
po raz kolejny upewniam się że spirala to wielkie gówno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania* - nie tak do konca.Teraz spirale sa naprawde dobre dlatego kosztuja 1000zl.No i tez zalezy kto ja zaklada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem wiem :) Ale jakoś nie mogę się do niej przekonać ..... A już sam fakt że jak jest ciąża to spirala ją "wyskrobuje" doprowadza mnie do mdłości :O nie na moje sumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania* - na moje tez nie.Niestety jest wiele kobiet w tym i ja ktore nie moga brac ZADNYCH pigulek.Probowalam juz chyba wszystkich i po kazdych grozil mi zator zyl:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentaaaaaa
coz jesli to byl plod, to poczatek dziecka, i jednak to tragedia. o tragedi nie moga mowic matki ktore maja 4 i maja juz dosc. coz przykre. tyle ludzi sie stara o dzieci i nie moga miec atu takie cos. fakt nie Twoja wina, ale jak on mogl tak spaprac sprawę:/ poza tym ja sadze ze spirala to najgorsze rozwiazanie. jak na stale nie chcialas dzieci miec to moglas podwiazac jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mantodea witam w klubie ja ostatnio bvrałam yasminelle i po 10 dniach mam żylaki jak cholera :O syfy na twarzy, byłam rodrażniona masakra wiecej nie chce żadnych piguł :O odstawiłam i mam drugi raz w miesiacu okres jakaś porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobobno wspolczesne spirale nie dzialają poronnie bo nawet nie dochodzi do zaplodnienia...moze dziewczyna byla juz wczesniej w ciazy? a moze zaszla przy spirali? Nie kazda kobieta moze brac pigulki a trudno zeby rodzic dzieci co roku!!!! trzeba sie jakos zabezpieczac! Autorko-mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie dla Ciebie pomyslnie i wspolczuję przejsc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo .
i jak byc w ciazy skoro zaklada poodczas okresu pukniejcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×