Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

egzystencjalny paw

Polecane posty

ja mam tego dosyć powoli... wszyscy znajomi z gg :P gdzieś wychodzą, a to do kumpla na piwo, a to gdzieś tam, a ja siedzę przed tym kompem i zupełnie nie mam gdzie, ani z kim wyjść :( co prawda, byłam z koleżanką dzisiaj 3h na spacerze, itd. przed 20 było jak ta mówi, że chce już do domu iść, bo chłopak na nią czeka.. a na mnie nikt nigdy nie czeka :( przejebane mam jednym słowem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spij
ja to nawet na spacerze dzis nie bylam....Gdyby nie cafe to bym sie na line rzucila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie martw sie. Teraz akurat jest swiateczny okres to raczej nikomu nie chce sie wychodzic. zrobi sie cieplo to bedziesz miec wiecej okazji do wyjsc:)) Ja sie ciesze ze mamkochanego meza, ale chcialabym sobie czasem zaplanowac wieczor z nim np wyjsc gdzies czy nawet posiedziec razem w domu, ale sie nie da bo godzina 20 a on do pracy wychodzi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro to dopiero będę mieć super... obiad świąteczny... siostra ze swoim facetem, brat z dziewczyną, tylko ja taka sierota sama i pewnie znowu jakies aluzje ze moglabym se kogos znalezc :O raczej nie zaczne wychodzic, bo nei mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na pewno nie bedzie tak zle. skup sie na smakolykach. My jutro do tesciow szorujemy i bede musiala sie postarac by wywalic odpowiednio wczesnie mego mena z lozka bo inaczej potem tesciowa bedzie narzekac jacy my niepunktualni:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×