Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda_Krakow

Aparat Invisalign

Polecane posty

Gość Maciej
Dnia 7.06.2019 o 06:23, Gość Marzena napisał:

Czytam dużo dobrych opinii od Dental Care w Tychach. Czy warto dojechać 120km żeby tam założyć aparat? Nie chciałbym żałować kliniki, a aparat niewidoczny w moim przypadku to konieczność

Warto, jak najbardziej, umów się, dogadaj wstępnie co będzie robione i działaj :). Będziesz zadowolona z obsługi i z efektów cokolwiek ci dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaffka

Zdecydowanie tak. Dobrze założony aparat to podstawa, a u mnie w rodzinie był jeden przypadek złego założenia aparatu. To tylko pogorszyło sytuację i przysporzyło mnóstwo bólu. Dużo osób poleca Dental Care, a aparat niewidoczny to też niemały luksus – warto poświęcić trochę benzyny by dojechać. Też korzystam z usług tej kliniki, chyba najlepsze miejsce w tej części Europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

28 czerwca będę miał zakładany aparat w Dental Care. Wszystko wyleczyłem i już będzie przeprowadzona instalacja aparatu :) Działają naprawdę dynamicznie – również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogienka

Daj znać jak wrażenia po wizycie, bo też chciałam w dental care założyć invisalign ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimek

Invisalign to dobra inwestycja, by zachować waloty estetyczne. W Dental Care zakładałem normalny aparat ortodontyczny. Napewno warto jeśli chodzi o wybór kliniki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

Ja już po wizycie, trochę pobolało przez parę dni ale już powoli się stabilizuje ;) Efekt jest piorunujący. Polecam serdecznie Dental Care, wykonali super robotę z leczeniem i aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissa

Dobrze to wiedzieć. Ja umówiłam córkę na wizytę diagnostyczną do Dental Care. Będzie zakładany aparat, ale jeszcze nie wiem jakiego typu. Zobaczymy co powiedzą stomatolodzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shila

Też zastanawiam się nad Dental Care, przeczytałam bardzo dużo opinii zadowolonych pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

DentalCare jest super! polecam jako wieloletnia pacjentka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata
Dnia 7.06.2019 o 06:23, Gość Marzena napisał:

Czytam dużo dobrych opinii od Dental Care w Tychach. Czy warto dojechać 120km żeby tam założyć aparat? Nie chciałbym żałować kliniki, a aparat niewidoczny w moim przypadku to konieczność

ja do dentalcare mam ok 70km a jezdze bo warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek

Ja się zastanawiam. Jest możliwość w gabinecie, do którego chodzę Varsovia Dental i cały czas o tym myśle, właściwie przy każdej wizycie dopytuję o wszystko, ale wciąż nie mogę się zdecydować. To chyba będzie moje postanowienie na nowy rok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozważam taki aparat, koleżanka poleciła mi Alignery Orthero - ona chodzi do Rock Your Smile w Warszawie i właśnie tam rozpoczęła leczenie tym aparatem. Efekty są bardzo fajne i to mnie najbardziej zachęca, no i oczywiście fakt, że aparat jest niewidoczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś może Invisalign w klinice Elektoralna w Warszawie? Mam kilka pytań. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×