Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siksa88

nie chce być sama

Polecane posty

nie chce byc sama, brakuje mi faceta, dotyku, wspolnych zajec, wspolnych problemow, brakuje mi tego zeby ktos byl o mnie zazdrosny, zeby sie o mnie martwil no i przytulania ;((( zaraz sie poplacze ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się mówi... Brzydkie dziewczyny są skazane na samotność i musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes z 88 roku to jestes jeszcze bardzo mloda wiec na amory masz czas. teraz lepiej poswiec wolny czas nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to ze jestem brzydka, wiele razy slyszalam ze jestem bardzo ladna i zgrabna wiec byc moze ladna dziewczya jest dla faceta zbyt duzym wyzwaniem ;] poprawil mi sie humor - arigato kutwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> JAK NIE URODA to pieniedze tego tez pewnie nie masz Tego nie wiesz i się nie dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to nie chodzi o to ze jestem brzydka, wiele razy slyszalam ze jestem bardzo ladna i zgrabna No wiesz... Mama czy babcia to nie są obiektywne osoby do oceniania urody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> I DOBRZE BO MAM TO W DUPIE To po co wspominasz o pieniądzach? :o Kobiety i logika rzadko kiedy idą w parze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zobaczyc zdjecia? bo zaczynasz mnie wkurzac - prowokacja tak??? ;> hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda to kwestia subiektywnej oceny. Skoro nie masz chłopaka majac 20 lat, czujesz samotnosc, to łatwo mozna wywnioskowac, ze jestes brzydka i nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"byc moze ladna dziewczya jest dla faceta zbyt duzym wyzwaniem ;\" to radze byc bardziej dostepna dla facetow I wiecej sie usmiechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem usmiechnieta naprawde, wesola, inteligentna, mam poczucie humoru, mam 176 cm wzrostu, dlugie nogi, okulary na nosie ale chyba brakuje mi tego czegos ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletka_r
a ja jestem ladna i tez nie mam, tzn. cale zycie nie mialam i juz tak pewnie zostanie, na pieniadze tez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu nie trafilas jeszcze na tego jedynego? W koncu jak mowila mi mama "druga polowka jablka jest tylko jedna wiec trzeba czasu by ja znalesc:))" A swoja droga patrzac na cyfre obok nicka 88 to wnioskuje ze jestes jeszcze mlodziutka, takze na wszelkie amory masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikssssaaa89
witam. bo ja tez naleze do takich dziewcyzn. od wielu chlopcow slyszlama ze jestem atrakcyjna dziewczyna, mam wielu znajomych ale cigale nie moge znalezc sobie chlopaka...nie wiem moze narpawde tez brakuje mi tego czegos zeby przyciagalo mezczyzn. usmiechama sie czesto i jestem otwarta ale nie wiem w czym twki moj problem. tez brakuje mi bardzo kogos kto by sie o mnie troszczyl i kto by mnie przytulil...kogos kto by mnie poprostu kochal ;(( smutno mi!! i do tego te swieta..buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby podrywaja ale ten podryw jest na poziomie lekko smiesznym, bo mysla ze polece na kase albo na auto ;] a ja szukam wrazliwego, smisznego i wysokiego( nie oszukujmy sie ze u mnie to ma ogromne znaczenie) ot wszystko ;) wiem ze jestem mloda ale czasem czuje sie taka samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to dlatego, ze jestes... "zarozumiala pinda " :D jak sama napisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisalam ze jestem zarozumiala pindą :) niby gdzie i kiedy ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swoim profilu, \"Kilka słów o sobie:\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa hehe dawno juz nie zagladalam w tamto miejsce :) ten opisik potraktowalabym z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie :P Dlatego pisalem z usmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh czuje sie masakrycznie - brakuje mi szczescia w zyciu, serio serio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, niestety. Na co dzien staram sie o tym nie myslec, chociaz to silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikssssaaa89
ja tez nie mam sensu zycia...wstaje codziennie z mysla ze w sumie nic nie mam ro zrobienia. nic nie daje mi szczescia....chcialabym kogos pokochac i znalezc wkocnu sesn w moim zyciu..buu ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem no, tak tylko pytam bo ty wiesz ze jestem zarozumiala pinda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chamem :D podobno kobiety kochaja takich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×