Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

hejka w ten pochmurny dzień 🖐️ moja dietka wczoraj: I śn. owsianka - trochę inaczej niż sama j.n.w. bo: płatki owsiane, otręby pszenne i 2 łyżki siemienia lnianego zalanego wodą dzień wcześniej + ciepłe mleczko II śn. gruszka + cappucino III śn. 1 kromka chlebka pełnoziarnistego + serek bieluch + 2 serdelki:P obiad-kolacja schab gotowany + warzywka (brokuł, kalafior, marchew) z mrożonki gotowane tyjącaEB -> świetny pomysł z bielizną:D a i motywacja odchudzeniowa dodatkowa (zawsze w cenie). ja też w pierwszym roku małżeństwa, więc wiem co mówię;) a teściów musisz na razie rzadziej odwiedzać... albo poprosić o niekuszenie - choć jak mają jak moja mama i bacia to pewnie się nie da 😠 sama j.n.w. -> to ciśnienie tak wczoraj dawało do pieca, dziś chyba lepiej? przynajmniej mi na razie. otyła -> nie ma nie pasuję!!! Kochana, będzie dobrze 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 kokodżambo i do przodu - dziś jest nowy dzień, kasujemy wpadki i walczymy. dasz radę 👄 jak pisze sama j.n.w. każdy ma swoje ups& downs. kumcia -> to tez do Ciebie 🌼 messalinda -> bierz się DZIŚ;) a przedwczoraj to byłaś w stanie wyższej konieczności 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co kupiłam wczoraj sobie batonika mussli:) móiwe sobie penie mussli to odżywcze i mało kalorii wiec go zjadlam dziś a później czytam a tam .....465kcl szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma sie co martwić otyła każdy dzień to nowe wyzwanie. traktuj diete jak trzeba nie jak sposób na życie tylko jak sposób ktorym mozesz sobie tylko polepszyć samopoczucie:) ja zaczęłam to tak traktować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła -> walcz, Kochana, a ja z Tobą:D tyjącaEB -> przynajmniej zdrowy był. to tak jak z tymi orzechami i suszonymi owocami zamiast słodyczy na ciapanie - mniej kalorii nie mają, ale dostarczają jakiś wartości i dlatego warto zrobic taką zamianę. oczywiście lepiej ciapać marchewkę, ale ostatnio wolę nic niz marchewkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, widze, ze przejelysmy paleczke motywowania kolezanek, tak trzymac!! :) ja zaraz zabieram sie za owsianke :) otyla--> jak pisalam glowa do gory, sa babki, ktore zrzucaja po 50 kilo, wiec i ty zrzucisz swoj balast :), lato idzie i trzeba wziac sie w garsc, poza tym zdrowe odzywianie jest w teraz trendy :) wczoraj ogladalam holenderski program, tytul w wolnym tlumaczeniu \"odchudzacze xxl\", jest to program, do ktorego zglaszaja sie otyle rodziny, maja 6 miesiecy na zrzucenie nadwagi, i zeby im to ulatwic dostaja wszelka mozliwa pomoc (sport za darmo, porady dietetyka, etc.), po 5 miesiacach sa zapraszani do studia, przechodza metamorfoze (ciuchy, fryzura, make up) i musza publicznie wskoczyc na wage :D, wczoraj wlasnie byla rodzinka (przed, wszyscy wazyli sporo powyzej 100 kg), gdzie ojciec schudl 25 kg i reszta tez po ok. 15-20 kg - czyli wszystko jest mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo tyjącaEB ja mam rocznice 13 kwietnia już w niedziele tyle że już 6!!!i pomysłu brak nie mam pojecia co mu dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianka juz zjedzona :) ja mam niezly czad w kuchni, bo uslyszalam, ze bedziemy mieli goscia na obiad (w zasadzie kolacje :)) - ufff wracam do kuchni jesli chodzi o rocznice, to tez niedawno mialam (6 marca) - czwarta 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba laski nie nadaję się do tego odchudzania, stale zawalam, może spróbuję od poniedziałku.... jakoś nie mam siły na diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia, no nie!! to trzeba bedzie zglosic temat do usuniecia, bo ja nie wyobrazam sobie dalszych zmagam bez zalozycielki!!! i nie ma, ze od poniedzialku, od teraz, gdzie jestes? w domu? to szybko wypij pol litra wody, zeby zagluszyc glod, a jesli dopiero co cos sobie podjadlas, zrob cos zeby to troche spalic, zmien nastwienie, nie drecz sie dieta, to ma byc w miare przyjemny sposb, zebys miala slepsza sylwetke, nie odmawiaj sobie wszystkiego, wiecej ruchu i pisz do nas wiecej to cie ustawimy do pionu, come on!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia i inne odchudzaczki przechodzace kryzys, trzeba sobie wytlumaczyc na chlopski rozum, ze swiat nie kreci sie wokol jedzenia, bo w koncu co jest wazniejsze? zdrowie i smukla sylwetka, czy kolejne ciacho z bita smietana, popite herbatka z cukrem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, w tym momencie powiecie, ze ciacho :P, ale na jak dlugo starczy wam tego szczescia po jego zjedzeniu, pewnie do chwili, gdy zachce sie kolejnego i tak w kolko... mowie stop, jemy madrze i jestesmy dumne ze swoich decyzji i sliy charakteru ok, mam nadzieje, ze moje wywody wam pomoga 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama j.n.w. dobrze gada, dać jej ... jabłko (miało być ciastko:P kumcia pamiętaj o swojej motywacji z początku topiku, zawsze możesz do tego wrócić. przecież to jest do zrobienia! Laskom sie udaje to i nam też. napisz dokładnie co się dzieje i coś zaradzimy na pocieszkę (_)> herbatki i 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 cały bukiet tylko dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznaję się jestem w pracy i zjadłam kebaba ok już dziś nic więcej w siebie nie włożę, ani kęsą tylko będę pić.... a od jutra wracam na normalne tory DZIĘKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek XL
10 kilogramów do zrzucenia to mój cel!!!!!!!!!!!!!!!!!, ale ucieszy mnie też 5-6 kg.Muszę, ale jestem taka niekonsekwentna w tym, że bardzo potrzebuję motywacji, więc muszę trzymać z Wami, może bedzie łatwiej ??? wzrost- 155 cm waga- 65 kg ( o matko!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek XL
powiedzcie dziewczyny, czy ćwiczycie, biegacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia, tak trzymac 🌻 🌻, wiedzialam, ze jestes grzeczna i madra dziewczynka :D paczek XL, witamy w klubie, niestety w twoim przypadku wskazana jest zmiana nika na jakis nie kojarzacy sie z pokusami :P razem zawsze latwiej :), co do sportu, no to ja biegam (no dobra, jezdze autem :P) na aerobik, sa tez fanki orbitreka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek XL
chyba masz rację, od dziś bedę chrupka xs...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia ja CI dam od poniedziałku jak CIe kopnę w d.............no w szanowny tyłeczek to zobaczysz !!!!!!!!!!!! nie od poniedziałku, od jutra czy za godzinę...... od teraz !!!!!!!!nie bedziesz już nic jadłą no moze nie przesadzaj bo jeszcze se krzywde zrobisz... kumcia spokojnie bo tylko spokój moze CIe uratować!!!!kumcia spoko kebeb to nie jakas zbrodnia tylko moze staraj sie opanowac ??Co moze jednak ❤️ wielkie serduszko dla Ciebie trzymaj sie!!!!!!!!!1 a pączek musisz poczytać wcześniejsze stronki wszytsko jest co robimy chociaż ja to chyba najmniej chociaz mąż mi kupił rowerek i zaczynam jeżdzić na nim od jutra bo cos z nim jeszcze nie tak nowy i sie popsuł no świetnie po prostu ale dziewczyny tu na \"arerobik\"(moja mała siostra tak mówi) chodza ćwiczą i w ogóle:) a wiecie co zjadłam najgorsze danie jakie w życiu jadłąm ryż z warzywamin ale te warzywa jakieś takie marchewka taka miniaturka w całości groszek kukurydza i fasolka obrzydliwe haha sama ugotowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka XS
Ja kupiłam wczoraj twister (45 zł ) postawiłam w łazience i myślę, że jeśli on będzie na mnie " patrzył ", to nie będzie wymówki, że mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia ja CI dam od poniedziałku jak CIe kopnę w d.............no w szanowny tyłeczek to zobaczysz !!!!!!!!!!!! nie od poniedziałku, od jutra czy za godzinę...... od teraz !!!!!!!!nie bedziesz już nic jadłą no moze nie przesadzaj bo jeszcze se krzywde zrobisz... kumcia spokojnie bo tylko spokój moze CIe uratować!!!!kumcia spoko kebeb to nie jakas zbrodnia tylko moze staraj sie opanowac ??Co moze jednak ❤️ wielkie serduszko dla Ciebie trzymaj sie!!!!!!!!!1 a pączek musisz poczytać wcześniejsze stronki wszytsko jest co robimy chociaż ja to chyba najmniej chociaz mąż mi kupił rowerek i zaczynam jeżdzić na nim od jutra bo cos z nim jeszcze nie tak nowy i sie popsuł no świetnie po prostu ale dziewczyny tu na "arerobik"(moja mała siostra tak mówi) chodza ćwiczą i w ogóle:) a wiecie co zjadłam najgorsze danie jakie w życiu jadłąm ryż z warzywamin ale te warzywa jakieś takie marchewka taka miniaturka w całości groszek kukurydza i fasolka obrzydliwe haha sama ugotowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę 🖐️ ja się aerobikuję od niedawna, a dietka z cyklu MŻ + zdrowiej. kumcia -> i tak 3maj 👄 tyjącaEB - > spoko, kafe trochę pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta mż jest cudowna tylko niektórzy mają mało samozaparcia zeby ją stosować np ja:) i lipa tylko chlam tą wodę i latam z siusiu jak głupia... i mam nadzieje ze kafe nie padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messalinda
Kumcia witam w klubie poddanych.Ja sie obzeram na maxa!Kebaby ciasta wszelkiego typu teraz np pisze czytam i jem frytki.Przyznaje sie bez bicia ZAWALILAM.Mam w ogole kiepski tydzien.W pracy po szkoleniu atmosfera napieta na maxa.Dostalam awans i teraz molestuja mnie wszyscy ze musze imprezke zrobic.Wiec znowu zarcie i popijawa.I jak ja mam schudnac???Chyba zaczne od poniedzialku...Hahaha.A i dzieki juz sama nie wiem za przepis na owsianke.Wam kochane zycze powodzenia a sobie wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×