Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdakb1

Power slim ktoś był?

Polecane posty

Gość kwiatek z NH
ja też chodzę na activ, dzisiaj wybieram sie na 8 trening. cwicze 40 minut, zamiast rozbierac sie do bielizny ubieram sie w plarowy dres. poce sie jak swinia ale po 8 treningach mam 3kg w dol bez zadnych wyrzeczen, a i cellulit wyraznie sie zmniejszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiiuniaZginGwa
skończyłam kolejny karnet, dostałam od męża jako prezent świąteczny. Byłam na activie 17razy. Mam ochotę biegac po domu w bieliźnie i czekam na lato :D co by się pochwalić - zero cellulitu, chociaż i tak go już prawie nie miałam po poprzednich ćwiczeniach, spadłam na wadze 7kg bez diet i wyrzeczeń. Toż to cudo powtarzam po raz kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joie
Mozecie polecić jakiś salon w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killaruna
Ja powiem tak - na Power Slim Active trafiłam dzięki portalowi sweetdeal.pl, gdzie za promocyjne 39zł mogłam sobie wykupić 3 wejścia na to urządzenie :) no i... Zakochałam się. W czwartek idę na 6 zabieg (3 zabiegi staram się odbyć w ciągu tygodnia), bo sobie przedłużyłam w promocji karnet (i mam zamiar jeszcze ze 2-3 wykupić, póki jest tak tanio). Efekty - są. Nie ukrywam, że oprócz Power Slim Active od początku marca chodzę 2x w tygodniu na aerobik i raz na aquaaerobik (diet nie stosuję, po prostu dużo piję i staram się jeść 5 posiłków dziennie, regularnie, bo w spektakularne efekty diet bez ruchu na dłuższą metę nie wierzę), ale jak dołączyłam Power Slima, to chudnięcie mi przyspieszyło :) ogółem od 12 marca zrzuciłam 6kg (7cm mniej w pasie i biodrach), cellulit wyraźnie się zmniejsza, skóra jest gładsza, dobrze napięta - i na pewno mniej jest w ciałku toksyn! Lampki w tym urządzeniu działają jak sauna i to jest bardzo zdrowe :) Do wszystkich zaś pań, które tu piszą, że były na urządzeniu raz albo dwa i efektu nie widzą, że jest to więc ściema itp. dyrdymały, mam pytanie - a co chciały Panie po tych marnych dwóch razach osiągnąć? Figurę modelki? Minus 20cm w pasie? Bądźmy poważni! Systematyczność przede wszystkim, by były jakiekolwiek efekty (i nie tyczy się to tylko Power Slima, ale dowolnej aktywności w ogóle). Polecam salon we Wrocławiu, do którego chodzę, mieści się on przy ul. Sudeckiej 146, ich strona: http://www.butterflywellness.com.pl/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Sulecin
naprawdę tam pozbędziecie się tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina b.
Korzystałam z power slim active w styczniu tego roku. Byłam na 5 zabiegach. Rzeczywiście skóra fantastyczna, szczególnie jeżeli chodzi o cellulit, skóra jest gładka. Od końca kwietnia zaczęłam od początku. Chodzę 2-3 razy w tygodniu, ale regularnie. Mam już 3 kg mniej bez większych wyrzeczeń. Polecam super sprawa. Ja chodzę do Body-Roll w Pruszkowie. Jak ktoś będzie chciał podam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Myszkowie na Helenówce po 11 zabiegach w PowerSlim studio i activ na przemian super efekt, cellulit znika spada waga polecam. Slimmed www.slimmed.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais Studio Łódź Niedawno otworzył się nowy salon w Łodzi posiadający Power slim. Ulica piotrkowska 93 ( kolo sphinxa) hehe ...byłam byłam, skorzystałam z darmowego zabiegu w dniu otwarcia salonu i byłam bardzo mile zaskoczona zarówno obsługą jak i całym urządzeniem...salon miły i przestronny a co najważniejsze mają fajnie promocje nawet 50% taniej na karnety co się bardzo opłaca. posiadają również platformę wibracyjna która fajnie rozluźniła mi mięsnie. Podobno dobrze łaczyć te dwa zabiegi -> szybszy efekt.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit & hot
nie wie czy slyszalyscie ale juz nie dlugo ma byc otawry salon power slim studio w bialym !!!! juz sie napalilam ponac to bd w golebiewskim uhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourDiet
MAMY PowerSlim w samym centrum Warszawy. Zapraszamy serdecznie do YourDiet wszystkich, którzy są już uzależnieni od zabiegów oraz tych którzy jeszcze nie próbowali. Wsparcie dietetyka wraz z opieką. YourDiet ul. Marszałkowska 87 lok. 150 Warszawa zapisz się już dziś: tel. 668-611-169 yourdiet@yourdiet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkoziol
Ja byłam na 3 zabiegach PowerSlim w Vanilla Sky Sun & Spa w Warszawie. W połączeniu z dietą świetne efekty, o wiele szybsze. Trafiłam na promocje, za 1 wejście wyszło 65 zł, więc wydaje mi się, że tanio jak na Wawę. Plus konsultacja dietetyczna 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nene84
Powiedźcie mi proszę taką rzecz, byłam chyba na już 10 zabiegach na power slim active i jakoś żadnych cudów nie widzę. Chodzę regularnie, odżywiam się jak wcześniej ale z założenie jeśli się sportu nie uprawiało a teraz się uprawia, coś tam powinno się dziać. Na jakim obciążeniu należy ćwiczyć żeby coś w końcu zrzucić? Mi Pani w salonie cały czas włącza 3, czasem jest tak jakbym w ogóle nei czuła obciążenia i się nie pocę, czasem jest tak że wychodzę mokra. Może da się tam coś ustawić o czym ani ja ani Pani w gabinecie nie wie, co pozwoli mi zrzucić te kg? Bo jak na razie to muszę stwierdzić, bzdura straszna z tym active....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia1234_12
Dziewczyny jestem po trzeciej sesji na power. ! wykupiłam karnet miesięczny więc nie mogę sie doczekać efektu końcowego. szczerze polecam. widoczna różnica !! nogi są gładkie. obwód ud leci w dół. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekalina
Polecam ćwiczenie na Power Slim Active! Ja chodzę do StudioSlim na Gaju we Wrocławiu, i chociaż znalazłam je z trudem jestem bardzo zadowolona! Skóra wygładza się, i widocznie zmniejszył mi sie cellulit na udach i posladkach a dodatkowo ładnie zarysowały mięśnie. Cwiczę na crosie 30 minut 3 razy w tygodniu i na wet poznikały mi takie brzydkie kropki na udach jakie miałam bardzo długo, to chyba coś z mieszkami włosowymi. Na prawdę super atmosfera, dziewczyny są przemiłe i nigdy nie ma problemu z przełożeniem czy odwołaniem wizyty, nic nie przepada, no i ceny są przystępne bo często się zmieniają promocje. Polecam Schudnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 10 zabiegach i efektów jakichkolwiek brak, jedynie skóra jest gładsza, a poza tym nic nie schudłam!!! ściema!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Ci to nie da to ściema szkoda kasy.Dobre opinie piszą chyba Ci co to mają.Mam to wypróbowane. Slimka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMEKE
Niech chodzą inni a Ty nie .Innym służy .Tobie nie .Mnie też nie. Jest to robienie wody z mózgu,nie daj się, nie idż tam. Pieniądz przeznacz na fajny cel.CZEŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIBKAgość
Efekt żaden ale za to drogo.Ktoś ma dużo czasu z którym nie ma co zrobić albo nie wie do tego dużo szmalu to niech tam idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skusiłam się ofertą na Groupon na powerslim studio (kapsuła) z elektrostymulacją. Wykupiłam 3 zabiegi - po takiej liczbie "jedynym" efektem była jędrniejsza skóra i redukcja cellulitu na tyle, że zauwazyłam ten efekt. Zdecydowałam się wykupić jeszcze serię 10 zabiegów godzinnych. Uwielbiam ciepło, więc leżelie było przyjemne. Pani, która podłaczała sprzęt poleciła wykonywać zabiegi conajmniej 2x tygodniowo, bądź nawet częściej- i tak też zrobiłam. Na ostatniej wizycie robiłam pomiary talli, bioder. Bez zmiany odżywiania udało się zgubić 3 kg, ale co ważniejsze - centymetry: talia-5 cm, biodra - 4cm. Byłam na tyle zadowolona, ze wykupiłam karnet na powerslim active (w środku jego jest maszyna do ćwiczenia) - super sprawa! Efekty też przyszły, tylko tym razem zrezygnowałam w ogóle ze słodyczy, cukru i niezdrowej żywności - w miesiąc kolejne -5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę ma Power slim acitve do Studia Pięknego Ciała w Krakowie na Urzędniczej. Robię 2 serię i jestem teraz przy 17 zabiegu. Ciało się pojędrniło, a cellulit jest mniej widoczny. Jeśli chodzi o wagę to mam -6 kg, ale tak jak rozmawiałam z jedną z Pań ograniczyłam tłuszcze, zaczęłam jeść mniej i częściej, i pije 2-3 l wody na dzień. według mnie warto! polecam Kasia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdek
Mam sposób żeby schudnąć: Mniej żreć , uprawiać sex, spacer, spacer, spacer. Efekt gwarantowany, tanim kosztem !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabianka
Tak szczególnie nie polecam w Dabiu przy ul goleniowskiego 27 pani Ada nie szczególnie traktuje klientów umawia się i nie przychodzi może zajelaby się jedna z tych wiele funkcji których niby pełni doradca itp dietetyk funkcje komornicze załatwianie kredytów pani Ado może zdecyduje pani co robi pani alfa i omega nie można być może czas na rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×