Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona345

Ja mam 30 lat, a on 26

Polecane posty

Gość Ona345

Tak jak w temacie, ja kobieta 30-letnia po przejściach w trakcie rozwodu z dzieckiem, on wolny i do tego młodszy o 4 lata co nie znaczy, że nie jest niedojrzały, ale co tam kochamy sie bardzo. Jesteśmy świadomi wszystkich za i przeciw, rodziny się nie sprzeciwiają, moje dziecko bardzo go lubi z wzajemnością i za tydzień się do niego przeprowadzam. Cholera, no nie ma się do czego przyczepić. A może jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haguna
ja nie widze problemu ;) sama romansuje na necie z chlopakiem mlodszym o 5 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko .....
Mój mąż jest o rok młodszy (wcześniej przed mężem miałam dwóch partnerów obydwoje rok młodsi odemnie ) nie wiem czy to przypadek ale u mnie tak się zdarza . Młodszy partner ma swoje plusy , nie wiem czy będziesz z nim szczęśliwa ale jeżeli nie to nie będzie kwestia wieku tylko waszych charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludek_
Sytuacja o której piszesz jest taka sama jak mojej mamy prawie 30 lat temu . Ona 30 letnia rozwódka z dzieckiem czyli ze mną , spotkała 26 latka , kawalera . Stan obecny - pełna rodzina : mama ,tata , ja i mój braciszek :) My już dorośli a oni cieszą się sobą :) Życzę także Tobie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrr
to zaden problem.ja mam 30,moj maz 27lat.poznalismy sie jak on mial 19,a ja 22.oczywiscie na poczatku kazdy mi odradzal ta znajomosc.ze niby za mlody i sie nie wyszalal.dodam,ze mieszkamy w malej miejscowosci,wiec przez pewien czas bylismy na jezykach ludzi.na szczescie nie posluchalam ich.moj maz w niejednej sytuacji pokazal,ze jest bardziej odpowiedzialny niz nie jeden starszy facet.zawsze moge na niego liczyc.jestem bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojouojo
A mnie zostawił :( Przestraszył sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia, taka roznica wieku o niczym nie swiadczy, wiec nie przejmujcie sie i robcie na co wy macie ochote wy wiecie najlepiej czy pasujecie do siebie, co iinym do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o moja siostra ma 26, facet 21, a kumpel ma 21 i jego anrzeczona 26 i biora slub za miesaic wiec nie przezywaj :) w tym wieku granice wiekowe sie zatracaja wiec jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×