Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maartusia

Zdrada...jak sie zorientować kiedy mężczyzna zdradza i jak temu zapobiec?

Polecane posty

Gość Maartusia

Witam :) znam już wypowiedzi moich bliskich na dany temat a teraz chciala bym poznac wasze opinie :) Jestem z moim chłopakiem 3 lata, wiem,ze daje mu dosłownie wszystko w zwiazku, niczego mu nie brakuje, jestem atrakcyjna kobieta i znam swoja wartosc nie narzekam na brak adoracji ze strony płci przeciwnej choc jestem caly czas wierna swojemu partnerowi, studiuje i pracuje wiec jestem osoba niezalezna .Kocham go bardzo mocno , jestem oddana i oczekuje od niego rownie wielkiej milosci jaka ja mu daje, w łozQ uklada nam sie cudownie lecz pewnego dnia dowiedzialam sie ze proponowal kolezance z pracy sex bez zobowiazan... sam sie do tego przyznal po czym stwierdził,iz chciał tylko sprawdzic jej rekacje, poprosilam go by pokazal mi z kim koresponduje na portalu ,,sympatia" okazalo sie,ze jest nad wyraz mily dla wielu kobiet,mowi im takie komplementy jakich ja od niego nie słyszałam, a on tłumaczy sie,ze to nic zlego.Niewiem co robic, za bardzo go kocham by go zostawic a za bardzo sie mecze by znosic taka sytuacje ,.. dlatego byla bym wdzieczna za wyrazenie swojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż sama taki profil a nie bedziesz się rozdrabniać nad jego psyche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam zaraz rzuć :) zmien taktykę ;) niech trochę się zacznie starac ...zwyczajnie lubi polowac a ty mu siebie dajesz na tacy to tez się nudzi ;)...mnie samo przeczytanie znudziło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spokojnie prosze
z moim obserwacji wynika, ze ok. 75% facetow zdradza. jak nosi caly czas tel przy dupie (do kibla, jak idzie sie kapac, itp)to jest pierwszy znak, ze go mozna podejrzewac o zdrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym telefonem to nie przesadzajmy... ale dużo facetów zdradza ale na szczescie mamy zawsze wierne kobiety:) interesuje mnie fakt spontanicznej chwilowej i nie przemyślanej zdrady faceta i długo przygotowanej przemyślanej zdrady kobiety trzeźwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh desperatki tylu ich zdradza co i kobiet :) nie ma miedzy nami róznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem to z punktu widzenia kobiety. Jesli mam faceta który potrafi mnie zafascynować sobą nie tylko ze względu na ładne oczy ale ma zestaw cech które nazywam wyjątkowymi to opcja zdrady jest bliska zero z tego tytułu ze tylko idiotki doprawiają rogi swoim ideałom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 właśnie i my tak samo jak mamy mniej więcej tego czego chcemy to też byśmy nie zdradzali ale trzeba umieć wysłuchać partnera/partnerkę i zrozumieć ich pragnienia/marzenia i fantazje i je wypróbować a nie tylko brać brać i brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
tylko, ze idealy nie istnieja. kobiety zdradzaja z innych pobudek niz mezczyzni. Zazyczaj nam brakuje w zwiazku zainteresowania, czulosci, namietnosci. Badz tez gdy kobieta wczesnie uwiklala sie w zwiazek po latach chcialaby zobaczyc jak to jest z innym. Mezczyzni znowu speklniaja swoje wyuzdane perwersje, sa zdobywcami, ktorzy uwielbiaja polowac na nowa zdobycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia mówię o swoim ideale ....swoim!!! umiesz czytac?? wiem ze ogólnie okreslonych ideałów nie ma ale są moje Twoje i innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
umiem czytac, a ty sie uspokoj bo ci zylka peknie z emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż masz rację a na kogoś kto mówi o sobie Monisia nie warto tracić czasu :P i uczyć jej bycia ciekawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
szufladkujesz ludzi i nadajesz im etykietki po tym jak maja na imie :D zapytam sie ile dziecko masz lat??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie śmieszy ;) zreszta sama zaczęła ;) idę stąd bo nie zniżam się do takich poziomów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
idz juz, bo sie blaznisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia nie wazny jest mój wiek wazne jest to ze mnie facet nigdy żaden nie zdradził czyzbym miała farta w życiu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
Pytanie skieruj do swoich facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia jestes smętna ;) nie muszę się pytać takich kobiet się nie zdradza no bo z kim?? z "monisiami"? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie to że ty mówisz że cie kolo nie zdradził nie znaczy że właśnie nie stuka koleżanki ze studiów nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaaaaaaa
Oby ta pewnosc siebie polaczona z narcyzmem cie nie zabila :D Haha, caly czas udowadniasz jak bardzo jestes infantylna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×