Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalalalalalalaaa

Pralki firmy BEKO opinie

Polecane posty

witam mam pralke BEKO WMB 51022 PL PTY..jak wlaczyc te funkcje pupil i odblokowac kłódke?jak naciskam dwa przyciski polaczone kłodka przez 3 sek migotaja lampki...ale program sie nie wlacza...prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony klient
pralkę beko polecam największemu wrogowi,najpierw prała ''na sucho'',po regulacji na cykl prania zamiast podanej w instrukcji przez producenta ilości wody 55 litrów pobiera 19 litrów więcej-a w cyklu pranie musi ją podgrzać, co wiąże się z dodatkowym zużyciem energii elektrycznej, potrafi się zatrzymać stojąc nieruchomo kilkakrotnie przez kilka minut-prawdopodobnie "gasi pianę" której trudno dostrzec przez okienko pralki.jak odpocznie i się zastanowi czy prać dalej to pralka rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof Leśna Ważka
Kupiłem Pralkę Beko , bo sprzedawca w sklepie zachwalał że ma silnik bez szczotek , że to że tamto że jest na tą pralkę zniżka . A okazało się że pralka prawdopodobnie była po reklamacji i po naprawie została ponownie sprzedana właśnie dla mnie bo zamiast na pralkę gwarancji dali mi w sklepie tylko fakturę sprzedania . Właśnie ten sklep co to ma , niskie ceny , . Pralka po dziesięciu praniach kompletnie się zepsuła , silnik zaczął tylko buczeć i nie włączał się w ogóle .Pralka nabierała wody ale nie wirowała , Tylko Buczała , po kilku minutach przestała w ogóle na cokolwiek reagować .Zdenerwowałem się bo po trzech miesiącach to cudo za 1356 zł po prostu się zepsuło . Co najśmieszniejsze w tej historii to , to że sąsiad też miał pralkę Beko i też mu się psuła , silnik mu się spalił , pompka odciągająca wodę się zepsuła , pralka puszczała wodę i po praniu pod pralką robiła się kałuża , a sąsiad myślał że to nie pralka tylko jak to w łazience skądeś tam cieknie .A mi w sklepie sprzedawca tak zakręcił w głowie że dałem się namówić na tą pralkę pomimo tego co mi sąsiad radził . Siła sugestii sprzedającego tak na mnie podziałała że ogłupił mnie i kupiłem teraz sam się dziwie jak dałem się mu podejść . A chciałem kupić jakąś pralkę polskiej firmy taką do tysiąca złotych , no i mam to cudo w łazience stoi i ładnie wygląda , czekam na pana serwisanta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaaaaaaaaa
Ja mam pralkę firmy od kilku dobrych lat i do tej pory raz się zepsuła. Miałam do niej dokupioną gwarancję w Easyprotect, dopłaciłam niewiele i mam 5 lat spokoju. Dzięki temu nie płaciłam za tą naprawę ostatnio. Pomimo tej usterki, ja jestem zadowolona z Beko i z pewnością będę ją polecać innym! Planuję też zakup innych sprzętów z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie są niczego sobie, niewiem czy dalej jest ale wiem że np na whirlpoola w sferisie była promocja 5 lat gwarancji na pralki całkiem niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka198666
Ogólnie oceniam pralki Beko jako jedne z lepszych na rynku. Ja też mam przedłużoną ochronę z firmy EasyProtect na sprzęt Beko, do pralki sprawdza się się super. Wiadomo, że elektronika nie będzie działać wiecznie i chyba nie ma co nawet tego oczekiwać. Ja teraz mam 5 lat spokoju i nie muszę się martwić o to, że pralka się zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kijeKasia
Miałam kiedyś do czynienia z pralką Beko przez dłuższy czas było wszystko w porządku, nawet po gwarancji 2 lata chodziła bez zarzutu, jednak w końcu nadszedł ten moment kiedy się popsuła, wezwałam serwis Technikan.pl ze Szczecina, naprawili mi pralkę i chodzi do tej pory. Wydaje mi się ogólnie, że jest to dobra firma, w każdym sprzęcie w końcu dochodzi do jakiegoś uszkodzenia, na szczęście nie było to nic poważnego i wystarczyła naprawa, a nie wymiana na nową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pralka BEKO przeżyła 18 lat bez jednej naprawy. Jak ją kupowałam to było coś nowego na rynku. Nie kosztowała dużo, bo nikt nie znał tej firmy. Mam jeszcze lodówkę tej firmy i też działa bez zarzutu od dekady. Za to pralka Hoover padła po 6 latach, a kosztowała krocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed zakupem lodówek Beko .Po 2 latach gwarancji psują się na potęgę i są nie do naprawienia . Ta firma produkuje buble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralka beko kupiona w pazdzierniku 2006r. Działa do dzis tj 20 luty 2017 bez żadnej awarii. Pralka pierze prawie codziennie przy 4 osobach w tym dwoje dzieci. Niewiarygodne? Ale prawdziwe. Pralka w promocji kosztowała wtedy około 600 zł. Jak najbardziej polecam pralki beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy pralke beko juz 4 lata. dziala bez zarzutu. Jestem zadowolona z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej Beko. Po zakupie tego badziewia zaczęły powstawać małe dziurki w ubraniach. Po zgłoszeniu reklamacji serwisant powiedział że to norma w beko , bęben nie rozbieralny ,żle wykonana perforacja bębna , zadziorki w otworach , kup pan sobie nową. Dodam że pralka ma dopiero 1.5 roku i gwarancję na 5 lat. Serwis autoryzowany beko to dno totalne, robią wszystko żeby reklamacji nie uznać. Sprzedawca w media mi to badziewie wcisnął chyba dostają jakieś gadzety od Beko. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kupiłem beko miesiąc temu, całkiem nie zła, nowoczesna. Kupowałem na avans.pl za free dostawa, kupowałem beko bo mam pieska, a te pralki mają funkcje prania sierści z ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marypoppins80
ja mam od nich pralkosuszarkę i bardzo jestem zadowolona. kosztowala troche wiecej niz sama pralka, ale wygralam bon 750 zl na zakupy w media expert przez wypelnienie jakiejs ankiety u nich, i to mi akurat dofinansowalo funkcje suszenia :P jak kiedys nie bylam przekonana do takich wielofunkcyjnych sprzetow, tak powiem, ze to robi robote... zwlaszcza jak ma sie trojke urwisow w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu kupilam pralke Beko 51022 i nie polecam.Mam zamiar oddać.Pralka jak wiruje chodzi jak traktor do tego mimo 1000 obrotów nie chce wywirować małej poduszki.Wczesniej miałam Indesit przy 800 obratach poduszka była odwirowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beko to dobra firma, choć bardziej kojarzy mi się z lodówkami niż pralkami, ja sama mam Indesit i służy mi od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@marypoppins80 a możesz coś więcej o tej ankiecie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~~szop
W kwestii pralek jest oczywiste, że muszą prać w wodzie, więc jak mi ktoś mówi, że wypierze w kropli wody to mówi bzdury. Kupuje się takie które nie oszczędzają wody ale prąd. Beko podaje przyzwoite zużycie wody, więc pranie jest na pewno wyprane i odzież nie jest zmechacona. Szanująca się firma Miele każe sobie za to słono płacić, a Beko jest dwa razy tańsze, a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralkę Beko mam od dwóch lat,8 kg,A+++. Działa bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko nie polecam żałuję,że kupiłem to badziewie mam model wmb 81244 xrc pralka prawie nowa 2,5 roku mało używana,pół roku po gwarancji i odmówiła posłuszeństwa.Serwisant był już dwa razy podmieniał silnik programator i nic.Pan z infolinii beko oznajmił mi że jesli serwisant nie może poradzic z tym problemem to oni też mi nie pomogą bo pralka jest po gwarancji jak by był na gwarancji to by się zajeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriiska
jestem posiadaczką pralki beko OD 4 lat WMB71242PTLA , jestem bardzo zadowolona . Przy 5-iu dorosłych osobach pralka pracuje na pełnych obrotach i radzi sobie bardzo dobrze . dwa dni temu nagle przestał się obrac beben zgłosiłam do beko , po 1,5 dnia przyjechał Pan srwisant wymienil szczotki w silniku i pralka dalej smiga :) . Nadmienię ze Pan był bardzo uprzejmy i w ciągu 10 mn uwinął się z problemem. Wizyta była umówiona na 20 , o 19 Pan zadzwonił ze się spoźni poniewaz stoi w trójmiejskim korku a nadmienię ,że był piątek . Przeprosił ze się spozni i czy niee bedzi mi przeszkadzało ze przyjedzie tak póżno . Zgodziłam się bo uzbierała się niezłakoica prania. Jeszcze raz bardzo dzię kuję za tak szybkie i profesjonalne załatwienie mojej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja ja mam kłopoty z pralką i samą firmą Beko dajcie sobie spokój szukajcie dobrych sprzętów innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Jestem w trakcie remontu, sporo czasu poświęciłam na szukanie sprzętu, co mogę powiedzieć... wszystko tylko ładnie wygląda, np płyty gazowe jak chcesz postawić dwa garnki o średnicy 20cm to możesz zapomnieć, tylko beko zdało egzamin każdy ganek stoi swobodnie. Wcześniej miałam pralkę beko i teraz na pewno będę miała płytę gazową, udało mi się jeszcze znaleźć w fajnej cenie na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×