Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalalalalalalalaaa

Pralki firmy BEKO opinie

Polecane posty

Gość gość
ja mam pralke 12 lat i jeszcze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek67
Mam lodówkę firmy beko - szajs odradzam kupowania . Plastiki trzymające półki popękały po 2 latach , wszystkie wykończenia plastikowe popękane , szuflady w zamrażalniku porozpadały się po 2 latach. wyświetlacz na drzwiach nie działa poprawnie . ODRADZAM !!!. Pralka działała tyle co gwarancja , na początek rozsypało się łożysko trzymające bęben ( wymiana łożyska razem z bębnem bo są zespolone i nierozbieralne - wydany majątek ) , a po miesiącu spaliła się elektronika . Najgorsze g---o na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pralki bosch z elektonicznym sterowaniem , padla po 2.5 roku urzywania (rodzina 3 osobowa) 3-5 pran w tygodniu ,a ostatnio padla lodowka 2 drzwiowa Bosch juz nigdy nie kupie nic z Boscha , kupilam lodowke American Style Beko bo cena jest przystepna i fajna w srodku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 35678655678876
Ją mam beko od trzech tyg. Kupiona za 799,- efektowne pranie przyznaje pierze idealnie ! Najkrótszy program trwa 14 min ale ją piore w funkcji codzienne szybkie czas prania 100 min. I szczerze polecam. Dodatkowy plus używa tyle wody ile wlozym prania !!Ale ma wady dość słabo wiruje klasa wirowania D. Ale wiruje a co bym za te pieniądze chciała :-D kolejny minus mało przejrzysta instrukcja co do indtalacji pralki. Więc warto wcześniej na yt obejrzeć filmik co i jak filmik jest tam wstaeiony przez firmę beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 35678655678876
Wmb 51022 pl to mój model. Niestety ale tylko wybrane pralki mają pięć lat gwarancji ją na swój mam tylko standardową gwarancje dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od nich płytę gazową ale jakoś bez szału, zastanawiałam się nad pralką ale po doświadczeniach z płytą zrezygnowałam, kupiłam LG, jak na razie super pierze (mam ją od wakacji), oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie polecam. Zakupiona pralka była uszkodzona, firma wysłała mi 2 kolejne pralki które nie działały. Byłem przez 3 tygodnie pozbawiony pralki, po czym ostatecznie zrezygnowałem i zakupiłem pralke firmy Amica. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zrezygnowałem i zakupiłem pralke firmy Amica" po opiniach w necie to jak z deszczu pod rynnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pralki to hotpoint ariston sama mam taka i moge z czystym sumieniem polecic programy podobne do tych co pan opisywal z samsunga eco bubbles kupujac ta pralke (poprzednio miałam beko takà wąską do małych łazienek padla po pieciu latach) zobaczylam co to znaczy cicha pralka chodzilismy do łazienki zobaczyc czy pralka pierze bo nic nie bylo slychac bęben obraca sie bezgłośnie program wełna ma pozytywna opinie woolmark i certyfikat super pralka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop pracz
Największy szajs Ariston - miesiące po gwarancji śmierć na posterunku... elektronika z Rumunii. Samsung 6 lat - śmierć elektroniki. Chyba wemę Boscha bynajmniej nie drogiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beko to najgorszy wybór z możliwych. Na szybki serwis nie ma co liczyć jak się zepsuje. Kupiłem pralkę za 2500zł, miała być profesjonalna i niezawodna..... ale taka nie była. Zepsuła się po 3 miesiącach użytkowania. Serwis nie spieszył się z naprawą. Po tygodniu zjawił się serwisant i stwierdził, że ta część która się zepsuła (programator) z reguły w tych pralkach się nie psuje więc część trzeba będzie ściągać z fabryki (z Turcji). Po upływie kolejnych 2 tygodni przyjechał z częścią, która jak się okazało nic nie pomogła. Pralka nadal nie działała więc ją zabrał do serwisu. Po upływie kolejnych 2 tygodni odezwał się, że pralka nadal jest nie naprawiona.... dodam że na każdą czynność mają 21 dni a w domu bez pralki przez 2 miesiące można przypomnieć sobie czasy jak to było za czasów kiedy nie było pralek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beko nie
Kupowałam sprzęty do domu i robiłam analizę. Beko jest tańsze ale niestety szybciej się psuje.... Ja kupiłam Whirpool i Teka na sklepbaterie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaff
Może i są ok ale wolałabym Electroluxa, który kojarzy mi się z jakością i trwałością. Moi rodzice mieli pralkę tej firmy przez wiele lat i gdy już postanowili ją zmienić, nadal była sprawna. Wymienili ją ponownie na Electroluxa. Ja też mam w domu ich pralkę i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanetka
Mam pralkę tej firmy 4 rok i jestem bardzo zadowolona , świetnie pierze, krótkie programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedys Electroluxa uszkodziła się elektronika po 3 latach koszt 900 zł, dziekuje za taki sprzet. Obecnie mam beko za 1500 i super pierze, serwis błyskawiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak beko, ale polecam candy i jak najmniej elektroniki. Moja działa już 20 lat i tylko 1 jedna naprawa po 19 latach intensywnego prania, wymiana łożyska. Pan z serwisu stwierdził, że przeżyje niejedną nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niezadowolony
Nikomu nie polecę tego szajsu z napisem beco zastanawiam się czy moja opinia będzie opublikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezadowolony, podaj konkrety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pralka beko nie ma roku i siadł silnik.Ma A+++ i co z tego długo się nie nacieszyłam.NIE POLECAM.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezadowolony ma pralkę rok czasu i nie wie jak się marka poprawnie nazywa...śmierdzi czarnym PR firmy konkurencyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To złodzieje! ! Pękła szyba w piekarniku podczas pierwszego pieczenia i reklamacji nie uwzględnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafko
nie polecam zwyczajnie masakra . Kupiona pralka 4 miesiące temu i już czwarta wizyta serwisanta po wielkiej kłótni z centralą BEKO . A serwis podobno autoryzowany z Kielc ehh szkoda pisać . ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w chwili obecnej posiadam zarówno lodówkę jak i pralkę firmy Beko i nic złego się nie dziej już od ponad 2 lat,nie są awaryjne. Natomiast kapsułki jak i proszek do prania,chemie gospodarczą zamawiam na Euro-Zakupy.pl moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie Beko ma bardzo dobry sprzęt. Ja bym w sumie postawiła na ich pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek b
Ktoś napisał że spisuje się rewelacyjnie i działała 8 lat, no kurde rewelka zważywszy ze miałem pralkę wiatkę która działa do dziś a ma lat 30, co do samego beko, nigdy więcej, pralka może i jest oszczędna ale jedno pranie robi bardzo długo i za każdym razem długo wiruje po każdym cyklu co jest głupie, a do tego pobiera za mało wody, znajomi aby mieć dobrze wyprane a nie nawilgocone pranie sami wodę dolewają i tyle, a ja beko nie polecę już mam jej dosyć, od nowości wykonanie pralki i funkcjonalność pozostawiają dużo do życzenia, programy w tych pralkach są nielogiczne, co do wytrzymałości , żenada , drzwiczki wykonane z papieru który pęka po miesiącu a firma zwala to na użytkownika że z drzwiczkami balangi robił żenujące podejście , po dwóch miesiącach od nowości niewyważony bęben a raczej krzywy powoduje wyrywanie klepek z podłogi przy wirowaniu na pusto a nie wspomnę o wirowaniu z praniem, firma oczywiście nie widzi w tym nic niezwykłego zwalając winę na nierówne ułożenie prania ale po pierwsze zaznaczam że trzęsie nawet na pusto a po drugie podobno odkryto w tej pralce system antywstrząsowy i rozkładający czy tam wywarzający pranie podobno jest ale firma tego nie potwierdza a skacząca pralka wypiera się tej tezy. reasumując może i są z niższej półki cenowej ale to nie upoważnia firmy do lekceważenia klienta i wciskania bubla, nie polecam jest słaba niewyważona nie działa system anty wstrząsowy materiał z jakich jest wykonana przypominają chiński czajnik jedyny plus do cena i tak nieadekwatna do jakości a pisanie jakie są wspaniałe jest marketingiem a nie solidna opinią, nie polecam dorzucicie kilka groszy i szukajcie czegoś innego tylko nie beko , jak się wykończy na pewno nie powtórzę tego błędu dołożę nawet drugie tyle i kupie innej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaku
witam wszystkich, mamy zamiar kupic z żoną agd firmy beko i ty ważne agd do kuchni, a nie jak wiekszosc uważa agd tylko pralke... . Zainteresowała nas firma Beko z kilku powodów: -w większosci porównań miało najlepszą klasę A+ -wizualnie bardzo ładne -funkcjonalność oraz jakość i ciekawe rozwiąznia(konkurencja w droższych modelach) -użytkoawnie i mam tu na myśli takie sprzety jak : mikrofala, lodówka s by s, piekarnik, zmywarka, okap. Płyte mamy gaz - ind elektroluxa. No i cena która na tle innych producentów wydała się bardzo atrakcyjna, a nie mam zwycaju przepłacać dla samej nazwy producenta. Smiało polecam Beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam pralkę Beko 50132 kierując się pozytywnymi ocenami zamieszczonymi pod opisem produktu. Niestety jakież było moje zaskoczenie gdy po godzinie pierwszego prania pralka po prostu przestała działać , ani wyłączenie z kontaktu ani przełączenie do innego gniazdka nic nie dało… Telefon do sklepu … skoro działała po montażu znaczy ze sklepu wyszła dobra, telefon do serwisu „w poniedziałek umówią się na serwis” … produkt nie nadający się do użycia , nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 1
Dlaczego pralka beko nie chce odwirować jednej bluzki co za beznadziejne oprogramowanie, w starszej pralce mogłam odwirować chusteczkę do nosa a w nowej tylko wtedy, kiedy jest więcej ubrań, czy nie można zmienić oprogramowania i ułatwić ludziom życie, na pewno ludzie chętniej kupowaliby właśnie takie pralki, które odwirują choćby 1 dną chusteczkę do nosa. Pozdrawiam firmę Beko jak również wszystkich producentów pralek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna1, a co na to producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×