Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona zaciekawiona

co tak naprawdę robią nianie?

Polecane posty

Gość zmartwiona zaciekawiona

żądają dużo pieniędzy a tak naprawdę włączą dziecku bajkę a same siedzą na internecie bądź zajmują się swoimi sprawami: smsowanie, czytanie itd. A ja chciałabm aby moje dziecko miało przy sobie życzliwą osobę, która go zabawi i przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie zajmuja sie swoimi sprawami-zreszta jak sie tak boisz to zaloz haslo na kompa :P moja mama jest opiekunka i napewno nie siedzi na kompie(bo beze mnie to na poczte czeasem nawet nie wejdzie),czytac to niebardzo a watpie zeby wysylala sms-y przez 8 h zreszta uzgadniasz z niania co robi a jak ci sie nie podoba to zostan z dzieckiem/oddaj je do zlobka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nal
ja jestem niania i tak szczerze puszczam dzieciom bajki ale siadam razem z nimi i trwam do końca uczę sie w kierunku socjalnym wiem jakie są zabawy rozwijające dziecko i co dzień robie coś nowego :) smsów nie wysyłam komórkę ruszam w ostateczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zastanawiam się nad
skasowaniem programów z bajkami, bo wiem że moje dzieci mogą trwać przed telewizorem cały boży dzień a wnocy budzą się i przez z sen krzyczą: chcę baje, przecież to chore. Dlatego chcę je oduczyć nałogowego oglądania bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×