Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DENNNA

Krochamlicie i prasujecie pościel?

Polecane posty

Gość DENNNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piorę posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też piorę posciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DENNNA
ale ja nie pytam o pranie,moje pytanie było dosc proste...moze nie dla wszystkich proste?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ! :D nie lubie takiej sztywnej i gladkiej, a moze wrecz lepiacej, poscieli, jak po krochmalu. lubie posciel mieciutka i naturalna. nie musi byc z kory, kupuje z bardzo miekkiej bawelny, takie zagniecenia na niej wygladaja wrecz stylowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DENNNA do konczita
a prasujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. ja prawie nic nie prasuje, chyba ze naprawde strasznie trzeba, np. jakas elegantsza koszula z lnu czy plotna ... nie lubie sobie zadawac niepotrzebnej roboty, wystarczy, ze marnuje czas siedzac na kafeterii, a tu jeszcze mialabym prasowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam takie samo podejscie
jak konczita, to nie bede dublowac, tylko sie podpisze pod jej slowami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel plana jest potem maglowana. taka bawelniana, porzadna. uwielbiam taka sztywna posciel :) inne z kory i z gorszej jakosciowo bawelny piore i wieszam tak zeby nie trzeba bylo prasowac, potem skladam i albo do szafy albo nakladam na posciel :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo ja to sobie zadaje jedynie
trud przy wieszaniu pranie np\pościel mam z kory i jak ją odpowiednio powiesze do suszenia i potem ładnie złoże w kostke to wygląda jak prasowana a ciuchy to jak musze to prasuje :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszz... chodziło mi, że nakladam na kołdrę :D sorry, jakaś zakręcona jak chiński czajnilk :P a ja sobie dziś prasowałam. koszulki i koszule i bluzy. 2 godziny. ale lubię to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poscieli malo, ze nie krochmale i nie prasuje, to nawet nie wieszam i nie skladam ;) uzywam jednego zestawu, susze w suszarce i zaraz zakladam na lozko. a co ile zmieniacie/pierzecie posciel? ja co tydzien dwa, zalezy od stopnia wilgotnosci w powietrzu, a co za tym idzie przepocenia/znieswiezenia poscieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×