Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaska...

Nietypowe pytanie

Polecane posty

Gość Kaska...

Pewnie sie zdziwicie moim pytaniem. Nie jestem w ciazy, ale juz tlumacze o co mi chodzi. Krece z przyjaciolmi film krotkometrazowy na konkurs. I tam jedna z bohaterek zachodzi w ciaze. Ma byc zblizenie na test i na te dwie slynne grube kreski. Oczywiscie w realu dziewczyna nie jest w ciazy. I tu moje pytanie- bo sadze (i mam nadzieje,) ze znacie sie na technice testow. Czy któras z Was wie moze jakj oszukac taki test zeby pokazal dwie kreski?? Czy jest jakis plyn, ktory oszuka test?? Wiem, ze moze pytanie bardzo dziwne no ale potrzebne mi do pracy ;) Dziekuje za zyczliwe odpowiedzi i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ...
a mi się widzi że ktoś tu chce oszukać faceta, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
Poproś jakąś ciężarną o zrobienie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska...
Taaa jasne. Najpierw mi go znajdz. Ludzie ja naprawde do pracy potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska...
No prosze Was ... nie mam takiej osoby a po ulicy nie bede chodzic i prosic zeby mi w bramie nasikala na test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą to nie problem podłożyć pod płytkę testową fragment dopasowanej białej kartki z dwiema różowymi kreskami.Prawda jest taka że nawet jak zrobicie zbliżenie na prawdziwy test to kreski będą niewiarygodne, bo mocno brązowe albo sucho fioletowe. Tak wyglądają różowe kreski na wysuszonym teście. Na większości robią się też żółte zacieki (mam pamiątki swoich testów, więc wiem...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze po prostu podlozcie test owulacyjny :) Wystarczy ze ktoras z kolezanek zrobi go w okresie koloowulacyjnym i juz gotowe :) I nie zpomnijcie aby przypadkiem nie pokazal sie nadruk na tescie LH ( zalezy jaki kupicie) Takie testy wygladaja identycznie z ciazowymi. I jak tylko kobieta zbliza sie do owuacji juz widnieja dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala 012
PISACZKIEM różowym albo niebieskim narysuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×