Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loveStoned

olejek rycynowy

Polecane posty

hej na jednym z forum przeczytałam ze olejek rycynowy wpływa na porost włosów , a poza tym mam suche włosy i to mnie skłoniło do jego kupna i użycia, no i tu sie zaczyna problem , nakładałam go z zóltkiem i sokiem z cytryny oraz z nafta kosmetyczną , wmasowywałam go w skóre głowy i nakładałam czepek na glowe i tak trzymałam jak najdłuzej . Włosy nie są juz suche , nie puszą sie , a to wielku CUD jesli chodzi o moje włosy! No ale wystąpił inny problem , nigdy nie wypadały mi włosy a tu nagle wypadaja i to dosc sporo , jak myłam ostatnio głowe to az sie przeraziłam! Zaczełam pozniej nakładac olejek tylko na koncówki ale włosy dalej wypadaja. Moje pytanie dlaczego ? czy któras tak miala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty zrobiłaś!!!??? przecież od dawna wiadomo, ze olej rycynowy powoduje straszne uszkodzenia skóry głowy i wypadanie włosów :O a potem ciężko je odzyskać, bo cebulki sa uszkodzone matko, że tez jeszcze są ludzie, którzy robią takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam do skory glowy
i przestaly mi wypadac wlosy! moze u Ciebie jest jakas inna przyczyna wypadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×