Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ngLka

Wózek - parasolka dla bliźniąt z możliwością dzielenia na 2 niezalene wózki?

Polecane posty

Dziewczyny, czy znacie wózki a`la parasolki, które można łączyć ze sobą? 2 wózki w 1?Pytam, bo prawdopodobnie będę nianią dla dziecka mojej siostry, różnica wiekowa malców około 3,5 miesiąca i chciałabym wyłazić na spacery z dwójką, to wiadomo i nie kombinować na zasadzie \"siedzę w domu albo jedno biorę w chustę a drugie w wózek\" itp. A gdy sis przyjdzie po dzieciaczka, to zabierze go razem ze swoim wózkiem (kupiłybyśmy po prostu takie same)? Uważam, że nie ma sensu kupować specjalnie trzeciego wózka, bliźniaczego.Nawet nie wiem, czy takie wózki istnieją ale jeśli któraś z Was o takich słyszała, to chętnie pooglądam i poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że interesują mnie TYLKO wózki lekkie i \"siedzące\", odpadają ciężkie kobyły i z gondolą, bo póki Młode będą leżeć, obie z sis będziemy najpierw na macierzyńskim, potem na wychowawczym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
Stary jest już trochę ten topic, ale owszem jest to możliwe. Musiałybyście kupić 2-3 plastikowe łączniki do spacerówek parasolek. Poszukajcie w intern ecie, wiem że są produkowane w USA, ale na 100% są też sprzedawane w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×