Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieczka

ile zarabiacie drogie mamy???

Polecane posty

Gość Kasieczka

ile macie kasy na miesiąc razem z mężem? Ipo odliczeniu czynszu, rachunków, kredytów, rat i innych takich to ile wam zostaje na samo życie na miesiąc??? Przyznajcie sie mamuski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammammamma
ja mam średnio 1050 na reke maż 1250 czyli razem 2300 czynsz z wodą i zaliczką na co, energia, gaz co 2 -3 miesiace,tvk,net,rtv,telefony okolo 630 zł zostaje 1670 pieluchy - 100 / miesiac chemia - srednio 50 - 60 m-c zarcie (nie wymyslne wcale) 500 zł/mc zostaje 1010 kredytu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
ja mam 1080zl. mam 3 letnia corke, maż w wojsku (w domu bywa czasem kilka godzin w dniu lub kilka dni z rzędu kilka razy w miesiacu), place czynsz, przedszkole, raty za meble, rachunki w tym telefon i na zycie zostaje mi 200 zl, tak wiec o kupieniu sobie jakiegos ciuszku czy drozszej zabawki dla dziecka moge tylko pomarzyc. Ale coz zrobic? a jak jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
to i tak niezle.... ja mam TYLKO 200zl czasem moze 300, i musze se jakos radzic. Nie narzekam. Dodam ze nie pracuje, ta kase daje mi wojsko, Smieszne pieniadze, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minusowa
... i po takiej zimnej kalkulacji plus kredycik na 35lat wychodzi na to że dla mnie dziecko = życie w nędzy, więc na razie podziękuję. W takim pięknym kraju żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2300 mąz okolo 1800, ale nie mammy wspolnej kasy bo mieszkamy (narazie) u moich sarszych. Nie obawiam sie funduszy jak pojawi sie dziecko, ale jak przyjdzie nam splacac kreche na mieszkanie (1200zl czylo po 600 na leb). zwlaszcza ze po macierzynskim bede pracowac na pol etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozna mamy moje mile
ja zero, maz 4300 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
no ja na reke 1750 mąz 2900 czynsz oplaty 700 zł kredyty 1000 zl na dziecko miesiecznie 600 zł ( zupki deserki kosmetyki itp. ) samochód 300 ( benzyna ) no i jest coraz lepeij bo splaciołam część długów juz wiecej nie wezme kredytów masakra a najgorzej z kartami kredytowymi takie odsetki mi naliczyli ze szok a ja głupia zamiast odrazu splacic aaaaa szkoda gadac .... człowiek uczy sie na błedach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jeestem
no przyznajcie sie, nawet jak malo zarabiacie ale przynajmniej przywrocicie mi wiare,ze mozna dac tez rade z dziekcime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
moj maż wojskowy ja w prywatnej firmie jak byłam na maciezyńskim i wczesniej zwolnieniu to dostawalam 600 zł bo podstawowa mam niska ale co miesieczna premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
jak sie chce dac rade to mozna. majac nawet te marne 1000 zl i tyle wydatkow i zyc na poziomie... sama wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zarabia
3500 na rekę - 2000 tysiące kredyt mieszkaniowy i czynsz, reszta na życie - ja na razie nie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja koło 30 000 zł m-cznie
a mąż koło 6500 zł. Rachunki m-czne koło 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
podziwiam ludzi co potrafia dobrze rozdysponowac 1000 zł mi zawsze mało no ale jakbym musiało to bym musiała bywało czasami ciezko .......ale wole jak sa pieniązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
a taka Cickopek zarabia 5tys, na dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jeestem
ja 1100zł maz cos kolo tego oczywiscie minus podatek:O nei mamy rachunkow oprocz internetu ale boje sie czy damy rade jak urodze dziecko i bedzie trzeba placic et rachunki:( ktos daje rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
no a Linda 10 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
ale sa marne zarobki w tym naszym kraju matko kochana dziwia sie ze ludzie wyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy siak zostaje sporo
nazeczony ok 4500zl ja narazie nic na dziecko ok 800-1000 zl mieszkamy u moich rodzicow i dajemy 500zl paliwko mamy za darmo wiec zostaje dla nas ok 3000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
zeby miec ten 1000zl tylko na zycie, na nasze wlasne wydatki to by byl dla mnie dopiero luksus.... ale na razie jest jak jest, jak czlowiek musi przycisnac pasa to musi i juz... nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jeestem
to gdzie wasi mezowie pracuja,ze tyle zarabiaja?????? 4-6 tys :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy razem tak koło 5 tys, ale ze 2 tys.opłat i nigdy mi nie starcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziamama
no własnie gdzie pracuja mi tez nigdy nie starcza zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady, 4 tys to u mnie w pracy ludzie zarabiają w mirę dobry przedstawiciel handlowy tyle wyciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssdkdla
Tak się w Polsce też zarabia, ciekawa. Otwórz oczy. Ja sama zarabiam 6 tys. I podziwiam naprawdę szczerze rodziny żyjące za 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj, za każde pieniądze można zyć ja też żyłam za 1000 zł jak musiałam człowiek jak ma więcej, to więcej wydaje na pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jeestem
to powiedzcie co r9bicie,ze az tyle kasy zarabiacie? jaki zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księgowa,spedytor międzynar.,przedstawiciel zarządu d/s ISO, specjalista d/w windykacji,kadrowa,płacowa, czasami sekretarka - wszystko w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×