Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieczka

ile zarabiacie drogie mamy???

Polecane posty

ja mam 2300 na reke a maz 2600 plus oczywiscia jakies premie i dodatki, maz jest kierownikiem dzialu w supermarkecie, ja jestem administratorem oddzialu firmy motoryzacyjnej czyli robie za kadrowa, ksiegowa, sekretarke itp, oplaty nas pozeraja w kwocie ok 2500-3tys, reszta biezace wydatki i ciagle malo, zwlaszcza ze na maciezrynskim dostaje 1450zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za niedługo mama ...
Ja-recepcjonistka, mam teraz 1400 PLN, mąż pracuje na stacji paliw - 3500 PLN. Mieszkamy u teściów wiec mozemy po opłaceniu rachunków odłożyć 2500 PLN na wykończenie mieszkania, które kupiliśmy za kredyt. W przyszłości będziemy spłacać go w wysokości 1000 PLN , do tego dojdą rachunki za prąd, gaz , wodę ... zobaczymy jak będzie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrteeo
ja mam 2 tys, mąż 4 tys. mieszkamy z rodzicami ...zostaje nam oszczednosci 3500 zł na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ok 6 tys, zalezy jakie sa obroty (jestem maklerem), narzeczony ok. 4,5-ma wlasna firme. Do tego splacamy kredyt mieszkaniowy(rata miesieczna poki co prawie 4 tys), do tego rachunki i benzyna ok. 1,5 tys. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam się ale na pomarańcz
razem mamy około 25tys.zł miesięcznie. Prowadzimy średnie przedsiębiorstwo budowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
moj maz zarabia 24tys zł...jest piłkarzem,duzo odkladamy,wykanczamy dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
mamy sporo opłat,2mieszkania do oplacenia...zostaje nam 12tys miesiecznie na budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielllll
jak mozna zwiazac sie z nieudacznkiem ktory zarabia 1500 zl na miesiac ?:d :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
mamy ok. 30 tys miesięcznie jestesmy tłumaczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
przyjaciel-szkoda mi ciebie,jak poznalam mojego meza zarabial nawet mniej,nigdy nie byl dla mnie nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
popieram - co to za pensja?? chyba głodowa buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
1500 zł wydaję na weekend w spa, a w moim wieku trzeba już o siebie umieć zadbać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
glupia pipa jaja se robi.najwazniejsze jest szacunek i milosc...a kasa...znam tyle osob ktorzy spia na pieniadzach a sa dla siebie okropni...nie doceniaja niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
spa....pewnie nie wiesz co to jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielllll
to pensja wegetatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edz
przyjacielllll i defensywaaa - jak skonczycie gimnazjum, liceum i moze studia, pojdziecie do pracy, to zobaczymy, czy bedziecie zarabiac chociaz 1500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
dziecino droga, nawet nie zamierzam się z tobą spierać, bo mi szkoda czasu:P twoja jedyna rozrywka to siedzenie na kafeterii i wypisywanie tutaj bzdur, tudzież obrażanie ludzi. znalazłam temat, który mnie dotyczy, więc się wypowiedziałam czyżby prawda w oczy kłuła?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co ci te pieniądze
super- tak to jest jak ma sie kasę to trzeba chodzić na spa bo zawsze bogaty maż może przygruchac ładniejsza pusta blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edz
Swoja droga, tyle ludzie zarabiaja, a ciagle slychac, jak wszyscy narzekaja na zarobki :o chociaz pewnie zmyslacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2800. opłaty związane z mieszkaniem plus kredyty = 1300 pieluchy, mleko, inne = 250 paliwo = 250 papierosy = 200 jedzenie = 400 chemia = 50 czyli 2450 mniej więcej, zostaje 350 ale zawsze jest coś jeszcze (urodziny kogoś, coś sie zepsuje w aucie, przegląd, ubezpieczenie itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
w Polsce panuje moda na narzekanie jeśli komuś lepiej się powodzi, to zaraz zaczyna się obszczekiwanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
tak tak wszystkie ci zazdroscimy!!!!!oki wierze ci ze zarabiasz nawet 50tys ale co z tego skoro piszesz takie rzeczy...jestes tak płytka...ah,brak słów.jak mozna pisac ze co to jest za pensja 1500...chcialabym tyle zarabiac jak pojde do pracy a ty sie bujaj glupia pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam i smiać mi się chce- a kto mierzy ludzi na podstawie ich zarobków??? przecież to śmieszne- żadne obszczekiwanie- to ty próbujesz się wywyzszać i śmiejesz się z normalnych średnich krajowych w polsce- tych w praktyce- nie na papierze rzeczywiście wole miec w budżenie domowym 4-5 tyś i mieć zdrowe podejście do ludzi niż te 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
za to w głębi twoich wypowiedzi można się utopić:D czemu nazywasz mnie głupią pipą, skoro kompletnie mnie nie znasz? cóż, to jest właśnie żenujący poziom gimnazjalistów, którzy zamiast odrabiać lekcje dorwali się do komputerów rodziców:P idz dziecko spać, wyłącz światło i pozwół podyskutować poważnym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opstik
HAHAHAH dobre!!!myslac o tobie tylko jedno okreslenie przychodzi mi do głowy GŁUPIE-PUSTE PIPSKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asusu
ja 2700, mąż kolo 7-8tys.3000 na opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy 100000000000000000zł
blahaha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy 100000000000000000zł
jestescie śmieszni naprawde nie macie o czym pisać żal mi was................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defensywaaa
opstik = a ty jestes pełna pipa. zadowolona?:D rozbawiasz mnie dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielllll
a co mozna przezyc za 1500 ja jestem mezczyzna i uwazam ze 1500 zarabiaja nieudacznicy ja po studiach poszedlem do pierwszej pracy i dostalem 3500 netto na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×