Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemat ..

Po slubie konto wspólne czy osobne konta ?

Polecane posty

Gość gość
dwa konta ,każdy sobie gotuje ,sprząta i pierze tylko swoje najlepiej osobno mieszka , jak któreś niema środków do życia to wypad ,bo kasa moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też mam ten problem. Mianowicie jak u Was to wygląda Mamy dwa oddzielne konta po ślubie i mamy dziecko, do tej pory jakoś to wyglądało ale teraz jest gorzej. wkurzyłam się wypominanie ja to ja tamto, więc stwierdziłam że od dziś on będzie sam sobie kucharzył i szykował kanapki, i kupował wędliny czy coś innego i ja też sama się będę ogarniała a on ma jeszcze utrzymać dziecko wiec będę mu robić listę co ma kupić dla małego i wszystkie rachunki na pół. Jak u was to wygląda, napiszę jeszcze że w tej chwili nie pracuje tylko opiekuję się dzieckiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa konta i rozliczenie z rachunkow zeby laska fagasowi kasy nie dawala jak maz na zarobek pojedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolne ,jaks sie nie sprawdzi to zrobisz sobie osobne!!!! PO PIERWSZEJ KLOTNI ZE ZA DUZO WYDAJESZ; a ile zarabisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoją firmę ale w tej chwili jestem na macierzyńskim mąż pracuje. On mi nawet nigdy nie pokazał swojego konta mimo że moje widział czuje się jakby mi nie ufał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×