Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze.zoncia

wesele w BOHEMIE????

Polecane posty

Gość zawsze.zoncia

czy jest kto , kto miał wesele w bohemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tak mnożysz te topiki. Nie będzie Ci wygodniej zbierać informacje o salach w jednym wątku? Tu masz jeszcze forum o ślubach i weselach w Kielcach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=5558161 Nie miałam wesela w Bohemie, ale byłam tam w październiku na weselu znajomych. Jedzenie było przepyszne, naprawdę kucharza to muszą mieć super, porcje duże, sala jest ładna, mają tablicę do prezentacji i znajomi zrobili fajną projekcję. Pięknie podane potrawy, obsługa w porządku. Jak tam pojedziesz oglądać salę, to dadzą Ci płytę ze zdjęciami z imprez, które tam się odbyły. Jest tam problem z paleniem. Jestem palaczem a październik zimny... przeziębiłam się paląc na dworze. Zresztą nie tylko ja tam prześlęczałam pół nocy i nie tylko u mnie się to skończyło chorobą. Palenie to jednak szkodzi zdrowiu.:D Ale u nas na weselu też się pewnie przeziębię, bo również nie ma cywilizowanych warunków do trucia się nikotyną.;) Zastanawialiśmy się nad Bohemą i Zamkiem w Sobkowie, ale w końcu wybraliśmy Sobków za całą oprawę imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze.zoncia
do tropikany: a nie wiesz który warant menu był na tym weselu( tzn.za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
a w jakiej Bohemie??w jakim miescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×