Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwaaaa

Wstydzę się go tam dotknąć...

Polecane posty

Gość wstydliwaaaa

Z moim partnerem jestem już siedem miesięcy. Od około dwóch uprawiamy petting. On jest wspaniały. Dba o to, żeby bylo mi przyjemnie. Pieści moje piersi, brzuch, broszke... całe ciało. Ja staram się mu odwdzięczyć. Jednak nie udaje mi się to w pełni. Pieszczę jego brzuch, plecy, ale nie mam odwagi sięgnąć do jego penisa. Zaraz pewnie mnie zjedziecie, że z takim podejściem to powinnam do książek iść, bo jestem gówniara itp. Ale to pozory ;) Mam 21 lat. Mojego partnera kocham i paradoksalnie czuję się gotowa do seksu. Nie mam oporów przed rozebraniem się, przed tym, że dotyka moich intymnych miejsc. To wszystko sprawia mi przyjemność. Nie mogę się tylko przełamać do pieszczot jego penisa, a bardzo bym chciała. Czuję się trochę tak jakbym go wykorzystywała, bo on mi daje tyle przyjemności, a ja mu nie. Proszę, poradźcie coś. Jak się przełamać? Co robić gdy już go dotknę? Masować góra dół? A może uciskać? Lepiej przez bieliznę, czy bezpośrednio? A i jak bezpośrednoo to czy da się tak na sucho? Tzn chodzi mi o to, że jak się robi loda to ślina daje poślizg, a samą ręką? To nie podrażni jego skóry? Porszę o odpowiedzi. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutaffon
Jesli nie chcesz to go nie dotykaj, ale nie wiesz co tracisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde.. ale masz cierpliwego chlopaka :) 7 miesiacy i nawet nie wytarmosiłas mu fiutka. :) w tych czasach to niespotykane! musze stwierdzic ze jestes wyjatkowa! i to tylko i wylacznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. a jak mu dogodzic? strzel piwko na odwage i po prostu rozepnij spodnie, na poczatku wsun reke. pobaw sie nim, pomiętol. jesli mu nie stanie bo np jest prawiczkiem i sie chlopak zestresuje to po prostu wez cofnij reke i tyle. jesli natomiast mu stanie to nie musisz fo od razu całego rozbierac. wystarczy ze odsuniesz spodnie i majtasy :) jesli chcesz zrobic mu dobrze reka to bardzo przyjemnie jest gdy na posliz bierze sie balsam jakis delikatny do ciala. najlepiej wejdz na redtube i wpisz handjob. tam zobaczysz co i jak :P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj ze swoim chłopakiem
dziwnie wygląda co opisujesz, ale może prawda ;) tym bardziej pogadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmafocia
Otwieraj dzioba i chapaj po same kule! Rzuci Cie jezeli pozadnie go nie wymlaskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo odwrotnie. pierwszy ( i jedyny zreszta hehe) chlopak mnie chcial dotykac, a ja przez rok mowilam NIE :D ale sama go macalam ;) hehe samo przyjdzie.. nie mysl o tym tak bardzo, to w koncu sama poczujesz, ze tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Dzięki za rady. Wiem, że to może się wydawać dziwne, no ale to prawda. A chcieć to tego chcę, tylko jak już chcę sięgnąć tam ręką to czuję jakąś blokadę. I tylko sama sobie działam na nerwy :/ Może jutro się odważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to weź do buzi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bawicie sie juz nago
? byla juz miedzy wami nagosc? czy piescicie sie tylko w ubraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak Lew Starowicz
wstydliwa, kupcie z chłopakiem flaszke...mowie ci, jak zrobicie pół litra to puszczą ci wszystkie opory, metoda pewna i sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja sie odwazylam po 8 miesiacach ;) Jakos tak samo wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Dobra... Juz jestem po. Powiem wam że było beznadziejnie :( Najpierw okazało sie że jego członek bardzo smierdzi (obleśny zapach)... Ale jakoś to przebolałam. Potem jak już sie odważyłam wziąć go do buzi, to gość zaczął wpychać mi go bardzo głęboko! To bolało i o mało nie zwymiotowałam. A najgorsze że wytrysnął mi na twarz :( Co za poniżenie! I zwymiotowałam na niego ;( A on mnie uderzył. Zerwałam z tym debilem od razu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
CO?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Te wyżej to podszywacze. Tak, była między nami nagość. Chociaż taka niezupełna. W trakcie naszych zabaw on zostaje w bokserkach, a ja w majtkach. Co prawda zdarza się, że ja zostaję całkiem bez niczego, ale rzadziej. Jego jeszcze całkiem nie rozebrałam, bo jak już mówiłam mam tą cholerną blokadę. Chyba rzeczywiście spróbuję z tym alkoholem, bo inaczej nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Ej przestań sie podszywać :( Jak już napisałam, stało się co się stało, a głupi podszywacz mnie wkurza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doracda Luzaczek
A ja Ci jeszcze polecam kupic z chlopakiem grama dobrej trawy, skręcić blanta i spalić sobie...doda Ci odwagi i fantazji ;) Alternatywa dla wina hehe. Good luck !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geograf bawarski
dobra rada:) blancik z dobrych konopii i oliwka kosmetyczna- wysmaruj elegancko fiutka oliwką i do dzieła, nie za mocno, nie za szybko, pieść go od odbytu poprzez jajka i samego fiutka na przemian:) spodoba Ci się , a jemu jeszcze bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko mialam dokladnie tak samo jak ty, kocka w tocke nie moglam sie przelamac przez rok!! ido tego czasu nawe nie widzialam jego penisa, balam sie go dotknac, zabaczyc.... onmnie piescil cala, a ja nie moglam sie przelamac, a mialam wtegy 22lata i on byl moim pierwszym tez czulam ze juz jestem gotowa na sex ale cos mnie blokowalao w koncu przyszedl taki dzien, wyjechalismy bylismy sami rozebrani i jak go zobaczylam to samo juz poszlo dalej wzielam go w reke i reka juz sama wiedziala jak isc:)) tej samej nocy mielismy swoj 1 raz wiec sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
dzięki za rady, dziś przed południem probowalismy znowu. Przełamałam się i zaczęłam dotykac ręka jego penisa.Wzięłam go izaczęłam masowac tak jak mowiliscie. On zaczął pojękiwac, był chyba zadowolony...ja mu go delikatnie masowałam. W pewnym momencie on chyba nie wytrzymał i krzyknął " O tak Kuurrwa przerzucaj moje bile zdzirro.. szarpej mi jajce.. oo taak.. Masuj kulfona Ty mała ladacznico". Strasznie sie wystraszyłam i popłakałam. On pozniej przepraszał ze go poniosło bo było mu tak dobrze. Juz sama nic z tego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze sie, ze to kolejny raz podszywacz.. zalosne.. sprobuj najpierw nakrecic go bez dotykania.. jak si enie wtydzisz swojego ciala to nie powino byc problemow.. ocieraj sie cialem o jego penisa, moze zatancz..? oj nie wiem.. ale przelam sie po prostu i rozepnij mu rozporek. jak bedzie mial sucho to poliz paluszki i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale pojechał
hahahahahhahaha ten podszywacz jest dobry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
no i jeszcze ten zapach:-OCzy wszystkie fiutki tak walą rybami?Bo moj facet mowi, ze tak, ale jakos nie wierze Mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Dziękuje biedronko, niestety tym razem to nie był podszyw :( On m jakies problemy z emocjami chyba. Najgorsze ze teraz bede bała sie znowu to zrobić, a on myśli że juz sie przełamałam. Napisał mi przedtem smsa że chcial dodać pikanterii i podnieca go klnięcie w seksie. Ja w tym nie widze nic fajnego a jak sobie przypomne te jego teksty " o taak kurrrwwa Szarpej moje kule, hapej knage, żongluj moim worem ty niedoszła kurewko, bij skurwysyna mocniej" :(:( Jak to ma tak wyglądać to ja już nie chce nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
wpis 13.51 to podszyw. Idz sie podszywac gdzie indziej gnojku a nie na mój topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaggness
faktyczni jakis narwany ten twój chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
"Pieści moje piersi, brzuch, broszke..." To moze w rewanzu popiesc mu spinki do koszuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wstydliwaaaa
mam dokladnie ten sam problem, nie moge sie przelamac... tylko ze my juz wspolzyjemy, on mnie piesci i doprowadza do orgazmu, a ja wciaz nie moge sie przelamac. chyba najbardziej boje sie tego, ze pieszcac go, nie sprawie mu przyjemnosci, bo nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolzyjecie a nie mozesz sie przelamac zeby doktnac jego czlonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
Dobra juz z nim skonczyłam. Tym chujem jednym!! :( A te podszywy to żenada. Powazna sprawa a jaja sobie robicie - debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwaaaa
A teraz powiem wam prawdę. On miał brudnego, śmierdzącego fiuta. Miał mnóstwo białego "serka" pod napletem który niemiłosiernie śmierdział. Juz wiem czego sie podswiadomie bała i wstydziłam. SMRODU! To był obrzydliwy smród. Przepędział tego brudasa! aha, zapomnialam dodać, że on był Turkiem, oni się nie myją ? teraz pozostaje mi tylko iść do zakonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×