Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwaaaa

Wstydzę się go tam dotknąć...

Polecane posty

Gość Juicy Friut
Ja mojego dotknęłam po miesiącu znajomości, właściwie w mniej więcej tym samym czasie co on mnie, jednak on pierwszy. To była kwestia kilku dni 'dojrzewania' - jeszcze wczoraj bałam się go dotknąć, a dziś go złapałam i sprawiłem że on odpłynął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie troche glupie :/ mam dotykac partnera (tzn.dotykac jego czlonka gora dol) az do momentu wytrysku? czy jak? :/ i jeszcze jedna kwestia...co zrobic ze sperma...hmm ze tak powiem? chyba mi lozka nie zabrudzi? wiem ze dla niektorych to smieszne pytanie ale prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssss
ticho byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meta188
ja tez mam pytanie. Czy penis poza glowka jest w ogole unerwiony? Czy calowanie trzonu w ogole sprawia przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssss
meta a ti gupia cy co ,caluj ile wlezie i calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a ja mam takie pytanko ;) niewiem jak to dokladnie opisac zebyscie wiedzieli o co mi chodzi :) hmm dotykajac penisa reka, co najlepiej robic po za tym? calowac partnera?dotykac takze jego innych czesci ciala? - bo przeciez nie bede dotykac penisa i tyle...i patrzyc sie na niego ;p wiec pytam ;) caly czas bez przerwy mam dotykac penisa czy z przerwami?i znów od nowa. (dodajac ze zakonczy sie to tylko na pieszczotach bez finalu - sexu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kULczycka
Ja pie..le . ale macie problemy :) jatam biore facetowi do buzi i jest dobrze takze dziewczyny szeroko usta i rozpusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁOPATAAAA
Siema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁOPATAAAA
Tak, swoim :classic_cool: Odgrzebalem, bo fajny podszyw jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vermes
Od tamtego wpisu minęło już pięć lat. Czy możesz napisać, jak obecnie radzisz sobie z fiutami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ponad 50 lat. Pokochalam meza i on mnie. Jako mloda dziewczyna pare ladnych lat wstecz bedac w lesie na spacerze wyjelam mu z rozporka fiutka i pocalowalam a nastepnie masowalam gora-dol itd. Trysnal na trawe. Kochasz meza to kochasz jego ptaszka a on kocha ciebie wiec lize lechtaczke. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że wiele kobiet się wstydzi jest to troszke zachowanie nienormalne gdy chodzi o osobe nejbliższa.Np.wstydza sie chłopaka czy męża podczas badania u ginekologa pochwy lub porodzie zwykla cimnota i zacofanie.Niektóe stereotypy powinno się przelamac i nie trzymać w sobie!!Ja mam zawsze meża przy badaniu pochwy i był przy porodach.Bo jak można się krępowac najbliszej osoby a Obcego Faceta gienkologa nie średniowiecze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która chce dotknąć mojego grzyba chętnie wystawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznuuuur
sznur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×