Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowo szara

BABKI POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kolorowo szara

Nie mam miesięczki bo karmie piersią. Kochałam się z mężem ale pekła nam gumka. dziś zrobiłam test - negatywny. Dziś mija 10 dni od stosunku. Czy test mógł sie pomyliś, czy mógł juz wskazać ciążę? Kiedy powtórzyć test? Jaki test polecacie?chodzi o nazwę i wysoką czułość. Kiedy mogę byc na 100% pewna, że nie zaszłam w ciażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczernie nika3456
na test jest za wczesnie, tym barziej ze nie wiadomo w jakiej fazie cyklu obecnie jestes..radze poczekac i isc na bete ale tez za nie wczesniej niz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test nie zawsze pokaze ciaze
nie chec Cie straszyc jeszcze barziej Bron Boze, ale u mnie dwa testy po spodziewanym okresie robione w 33 i 42 dniu cyklu nie wykazywaly ciazy, dodam ze robilam zgodnie z instrukcja rano itd...wszystko zgodnie z ulotka, do tego te testy niby co 6 dni po zaplodnieniu wykrywaja a tutaj lipex:o dopiero test zrobiony w 56 dniu cyklu ze tak to ujme wykazal ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
zrob bete , nie stresuj sie, sprobuj myslec o czyms innym, dlaczego nie poszlas po postinor lub escapelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowo szara
a beta zrobiona 12 dni po coś pokaże i czy wtedy będę miała już 100 % pewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
poczekaj z beta troche, wiem ze sie stresujesz ze to trudne, ale w sumie wcale w ciazy byc nie musisz, karmisz piersia nie masz okresu, szanse sa ale moim zdaniem bardziej sie sama wkrecasz niz to tego warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×