Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hiszpanka_19

jak nauczyc się hiszpańskiego

Polecane posty

Gość hiszpanka_19

w domu??? Wie ktoś?Znacie jakies strony itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
wpisz w google "nauka hiszpańskiego w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tam
hiszpanka_19 a mozna wiedzieć na co ci hiszpański??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a wiesz co ja bym zrobila na Twoim miejscu? Zaopatrzylabym sie przede wszystkim w duza ilosc plyt, i chyba na poczatku albo bym poszla na kilka lekcji korepetycji do kogos albo na jakis kurs - zeby nauczyc sie wymowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka_19
chcę spróbować tego języka... Zbrodnia jakaś? :D Uwielbiam muzyke hiszpańską (tzw. reggaeton ;)) i może spróbowałabym sił w filologii hiszpańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys uwielbialam Hiszpanie (do tej pory bardzo lubie hiszpanska muzyke), ale tak wyszlo, ze wyladowalam we Wloszech:))) Oprocz tradycyjnych metod nauki: cwiczenia, czytanie, sluchanie, wydaje mi sie ze pomocne moze byc czatowanie z ludzmi pochodzacymi z danego kraju. Wyrabia sie wtedy wieksza plynnosc, poza tym ma sie kontakt z zywym jezykiem i mozna nawiaz fajne znajomosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tam
nie zbrodnia tylko zapytałem z ciekawosci bo byłem w hiszpanii i miło wspominam pobyt w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka_19
chciałabym tam pojechać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie tam
byłem tam 9 mesiecy w pracy , poznałem ludzi , zwyczaje , ich tryb życia , świeta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utiz

Hiszpańskiego uczyłam się w Pi School – naprawdę zajęcia u nich wiele mi dały i mi bardzo podpasowały. Miło i efektownie. Także bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jest się zapisać do szkoły. Przyhnajmiej na poczatku. Oczywiscie, ze słówek można nauczyć się samodzielnie, ale to rozmowa z nauczycielem pomoże nam opanować język w stopniu dobrym. Poza tym ktoś musi nam wytłumaczyć gramatykę, która może być w przypadku języka hiszpańskiego nieco skomplikowana. W Warszawie polecam szkołę;   https://www.sinfronteras.pl/kursy-i-programy/kursy-ekstensywne   Organizują kursy standardowe, ale i intensywne. W formie stacjonarnej, ewentualnie w formie online. Można liczyć tam również na kontakt z native speakerami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×