Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda na lato

jaka bielizna latem ?

Polecane posty

Gość młoda na lato

Wiem ,że były już pokrewne tematy, ale nic konkretnego.Koleżanki te z doświadczeniem piszcie jaka bielizna najlepsza latem pod suknię ślubną- wygodna, sexi, ładna. Tyle teraz tego towaru , że aż trudno wybrać bez pomocy. Jakie firmy najlepsze no i oczywiście cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda na lato
Ztym brakiem bielizny to chyba żarty? Chociaż czytałam na forum ,że jedna kumpela właśnie tak zrobiła -nieźle co?Ale czy koronki są dobre ,a może coś innego?Myślałam o jakimś cieniutkim gorseciku z paskami do ponczoszek. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi być delikatne
i przede wszystkim wygodne. Najlepiej kupić w jakimś dobrym sklepie izbielizną i wydać na to troszkę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda na lato
Ale z jakiej firmy są najlepsze- jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochocho
Najlepsza bielizna latem to jej brak. Ja spróbowałam -świat się nie zawalił od tego , a mnie było super wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka12345
Bielizna latem? chyba pytasz jak będzie gorąco?Cóż ja radziłabym przede wszystkim wygodnie, nie w sztucznym choćby było śliczne.Uwaga na niedopasowane wżynające się staniki, za małe majtki, czy gumy od pończoch. lepiej wcześniej przetestować przez parę godzin , żeby nie było niemiłych niespodzianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda na lato
Ciekawe z czego zrobiona, czy wygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda na lato
Ciekawy, ale czy góra nia za bardzo zabudowana.Szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana 2007
Ja długo szukałam bielizny na ślub i wesele- miała być wyjątkowa. w końcu znalazłam z gorsenii w sieci , a kupiłam w sklepie http://www.oui.pl/zdjecia/Gorset_Gorsenia_462_d.jpg.Do północy było ok, ale potem sala nieklimatyzowana , zrobiło się ze 30-ci - wszyscy upoceni ,ja też. Przeklęłam wtedy gorset i pończochy, poszłam do pokoju gościnnego i zdjęłam to wszystko, a za godzinę też stringi- były jakieś nie przewiewne.Na szczęście wesele skończyło się za 2 godz.W sumie komplet wporzo, ale nie na upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lato obowiązkowo cos naturalnego, oddychającego!! musi ładnie leżeć i być wygodna przede wszystkim. na noc poślubną można sie potem przebrac w coś bardziej sexi ale biorąc pod uwagę że przy upale mamy miec na sobie ciężką suknie+halki to bielizna musi oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżę temat bo moja koleżanka miała niedawno wesele i też miała różne przygody i z bielizną i z samą sukienką. Generalnie bielizna musi być oddychająca i idealnie dopasowana, żeby nie przeszkadzała w tak ważnym dniu. Tak więc powinna być wykonana z naturalnych materiałów oraz raczej gładka - chociaż to juz zalezy trochę od sukienki i trochę od upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się na bieliznę przede wszystkim wygodną i z naturalnych materiałów.Najlepiej,żebybył to sprawdzony fason (lub bielizna,którą już posiadasz) - będziesz miała wtedy pewność,że będziesz się komfortowo czuła,nic się nie będzie wrzynać czy odpinać.W dniu ślubu komfort jest najważniejszy.Nikt pod kieckę nie będzie ci zaglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaMak
Ja śmiało mogę polecić bieliznę firmy Kinga świetnie się prezentuje potem można śmiało wykorzystać na inne okazję :) . Mi się podoba nowe model https://all-bielizna.pl/Kinga/pr/90#t w szczególności ten BIUSTONOSZ PU-236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę polecić body do dekoltu oraz mocno wyciętych pleców. https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/ Są wykonane z delikatnego materiału, podszytego oddychającą siateczką, posiadają usztywniane miseczki które układają piersi, dodatkowo mają zapięcie troszkę powyżej kroku, aby ułatwić nam wyjście do toalety. Serdecznie polecam, sama wypróbowałam więc wiem co mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam sobie komplet marki Alles i jestem zachwycona! Piękny biustonosz z figami z motywem kwiatów w różowym odcieniu, dużą zaletą jest również jakość i wygoda. Idealnie leży tak, że nie czuć go na sobie, co jest ogromną zaletą szczególnie w upalne dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem najlepiej spisuje się bielizna, która jest lekka i przewiewna. Jeżeli takiej poszukujecie to zajrzyjcie na stronę https://byann.pl/ Kupiłam od nich bieliznę przed rozpoczęciem lata i wreszcie nie męczyłam się tak w upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×