Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIRABELKA1122

OPISZCIE wasz PORóD!!!!! PROSZE!!!

Polecane posty

Gość MIRABELKA1122

Prosze was dziewczyny opiszcie wasz poród niedługo bede rodzić a kompletnie nie wiem jak wygląda to wszystko . musze sie czegoś obawiać?? prosze moze macie jakieś wskazówki? słyszałam o jakieś lewatywie robionej w szpitalu po co to????? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to bylo nie raz. moge ci opisac w skrócie mój o 2 odeszly mi wody o 4 przyjeli mnie na porodówke z 1 cm rozwarcia, zrobili lewatywe ( uwierz mi ze nie ma sie czym stresować bo to po pierwsze moze przyspieszyc porod a po 2 dziecko nie urodzi sie umazane w kupie, pozatym nie w kazdym szpitalu to robią). i czekalam az sie zwolni porodówka. pożniej przez 10 godzin mialam skurcze. łazilam po sali, na pilce, na materacu w wannie ... i tak minelo w miedzy czasie badanie rozwarcia ktore sie zrobilo na 2 cm :D:D i ktg. po 10 godz dostalam kroplówke na przyspieszenie akcji porodwej i antybioyk zeby nie doszlo do zakazenia skoro odeszly wody. no i zaczeły sie koszmarne skrocze. gryzlam drabinki z bólu... wkoncu nie wytrzymalam polozylam sie na lózku i wyslalam meza po polozną bo czulam ze juz... jak polozna przylazla to sie przestraszyla bo juz glowka prawie wyszla :D:D Przeszlam z pomocą połoznych na fotel jedno mocne parcie ( nie bolesne tylko wymagaujące wysilku) i glowka wyszla :) 2 parcie i cala mania juz na świecie :D:D a potem to juz sama radosc :) polozyli ją na brzuchy a ona plakala taka ciepluska i maluśka :D:D Maz przecial pepowinę. zabrali ją do wazenia i mierzenia a mnie zszyli i czekalam sobie na lózku na nich. jak wrócili to pokazali mi jak przystawic mala do piersi a po 40 minutach pojechalysmy na oddzial polozniczy :) i po porodzie :D:D Ciekawe jak bedzie za 2 razem :) Naprawde sie nie strasuj bo wszystko da sie przezyc. musisz byc nastawiona pozytywnie ze ból minie a czeka na ciebbie nagroda- twoje dzieciątko :) zycze powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarka1975
Nie we wszystkich szpitalach robią lewatywę . Ale chyba nie jej powinnaś się obawiać , myślę że jak masz się załatwić w trakcie to chyba lepiej zdecydować się na lewatywę przed akcją porodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w wyszukiwarce tych tematow juz bylo milion poza tym po co ci ta wiedza? kazdy porod jest inny? jedni maja lewatywe, ja nie mialam-duzo zalezy od szpitala zycze lekkiego porodu! a na temat watpliwosci mozesz pogadac z polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×