Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kreteczka

Czy są tu dziewczyny, ktore lubią...

Polecane posty

... mieć okres? Poważnie się pytam, to nie żadna prowokacja. Temat ten interesuje mnie od dawna, nawet pisałam prace magisterską na zbliżony temat. Ciekawi mnie to, ponieważ dla mnie miesiączka od samego początku była przeżyciem wyczekanym, jakby świętem. Być może to zasługa moich rodziców, którzy powitali moja pierwsza menstruację z radością, dając mi do zrozumienia, że to oznaka czegoś pozytywnego? Sama nie wiem. Wiem za to, że dni miesiączki nie są dla mnie udręką. Wręcz przeciwnie, czuję się wtedy dobrze, dużo we mnie dobrej energii, a także łatwiej mi wtedy koncentrować się na sobie, zaglądać wgłąb siebie. Trochę w tym nawet mistyki... Czy jest tu jeszcze choć jedna tak stuknięta, jak ja?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia55
to tylko pozazdrościć pozytywnych odczuć. Ja mam tylko te złe: okropny tępy ból brzucha i wogóle czuje sie wtedy taka jakaś brudna (mimo że higiena to u mnie podstawa i zawsze wtedy nosze ze sobą chusteczki do higieny intymnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja się właśnie nie czuję brudna. Może to śmiesznie zabrzmi, zwłaszcza w dzisiejszych materialistyczno-racjonalnych czasach, ale ja czuję, że ta krew jest... święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezlubie
ja tez lubie gdy jest regularna bo czuje ze moj oraganizm funkcjonuje prawidlowo i wiem ze w ciazy nie jestem...lubie miec nawet ta pewnosc gdy nie wspolzylam bo czasami rozne rzeczy do glowy przychodza gdy sie spoznia a nawet sexu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×