Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test rano czy mozna popołudniu

spóźnia mi się okres

Polecane posty

Gość penek77
Ogólnie przyjęta zasada stosowania aptecznych testów ciążowych wyznacza pierwsze badanie na dzień spodziewanej miesiączki lub 2-3 dni po tym czasie. Przy 30-dniowym cyklu zrobiła go Pani przynajmniej o 3 dni za wcześnie. Oczywiście nie ma stałej reguły i zdarzają się dodatnie testy nawet kilka dni przed spodziewaną miesiączką, o ile poziom "hormonu ciążowego" w moczu będzie wystarczająco wysoki. Dla pewności można zrobić badanie krwi na obecność bhCG - daje 100 % pewność rozpoznania i wcześniej niż apteczny wykrywa ciążę. Oczywiscie dodatkowe subiektywne objawy mogą świadczyć o wczesnej ciąży, lecz nie są one dowodem takiego rozpoznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test rano czy mozna popołudni
jak zobaczyłam te dwie kreski to się popłakałam ze szczęścia a teraz siedze i sie trzese ze strachu, bo miałam w tym miesiącu zapalenie pęcherza i brałam furaginę i boję się, ze mogłam zaszkodzić dziecku, w ultoce jest napisane, że nie można w pierwszym trymestrze ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje. Nie martw się - najlepiej zapytaj lekarza tak nawiasem mówiąc moja koleżanka nie wiedząc że jest w ciąży brała leki na padaczkę i dzidziuś urodził się zdrowy. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasa
test rano czy mozna popołudniu____ ile miesiecy sie staralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test rano czy mozna popołudni
8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasa
gratuluje bo wlasnie doczytalam ze wyszedl test pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test rano czy mozna popołudniu
dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie staram juz dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie spoźnia aleeeee
a moze mi ktos powiedziec o co biega u mnie okres miałam 16 lutego i do dzisiaj cisza dodam ze nigdy mi sie cos takiego nie zdarzało nie brałam zadnych lekow ani nic takiego nie mialam tez stresow i tym podobnych sytuacji wiec powinien byc on normalnie ale go nie ma. Kochałam sie 12 i 14 marca bez zabezpieczenia Robiłam rano test i w sumie był jakis mały cienki pasek ale nie mial zadnego koloru czerwonego tylko taki jakby cień, a teraz zrobiłam tes i nic nie ma. Wiem ze najlepiej rano robic ale gdybym byla w ciazy to juz chyba test by to wykazał nie czy nie? Kurde bo nie wiem czy isc na bete czy nie robic sobie zadnych nadzieji a do lekarza mam termin za dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in 2 u
gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje:) a na samym początku ciaży matka natura sama dba o to, żeby zarodkowi się nic nie stało tzn. jest on odżywiany przez ciałko żółte, bo łożysko dopiero się zaczyna tworzyć, więc maleństwu brane przez Ciebie leki zaszkodzić nie powinny... powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD
gratulacje!!! NIE MARTW SIĘ, dopóki zarodek nie jest połączony z matką pępowiną to niczym się nie zamartwiaj, bo lek nie przedostaje się do niego. To zbyt wczesna ciąża, żeby te tabletki zaszkodziły ;):) Powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnnnnnnnn
widze ze moje trzymanie kciukow dalo jakis pozytywny rezultat. gratuluje i jak informujesz juz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za kciuki
kochane jesteście oczywiście poinformowałam męża... różowymi kapcioszkami :D nie posiadał się ze szczęścia, z rodziny wie jeszcze tylko siostra męża, reszte powiadomimy pod koniec miesiąca no i kilku znajomych wie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×