Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniato

urkop macierzyński

Polecane posty

Gość moniato

WITAM wszystkie mamy. Dziewczyny pomuszcie! 30,03 skończyła mi się umowa urlop macierzyński kończy się za trzy miesiące czy pracodawca morze mi nie przedłurzyć umowy i zwolnic mnie na urlopie macierzyńskim.POMOCY CO ROBIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
wydaje mi sie ze nie moze cie zwolnic podczas urlopu macierzynskiego, moze nie przedluzyc umowy i nie pojdziesz na wychowawczy ale macierzynski napewno ci przysluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniato
Mi terz się tak wydaje na wychowawczy nie licze bo nie mam umowy na stałe,dzwoniłam do pracy a oni sami nie wiedzą ,czy mogą mnie zwolnić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
jak to nie wiedza?? :-o a kto ma to wiedziec? na 100% nie moga Cie zwolnic, macierzynski przyluguje kazdej kobiecie, bez wzgledu na to czy umowa sie koncy w trakcie czy po mojej kolezance przedluzyli macierzynski, ale za to jak chciala pojsc na wychowawczy to nie przedluzyli jej umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniato
NO chorzy ludzie! Kadrowa nie wie i napada mojego menadżera on biega za seeniorem bo sam nie wie.Głąby od czego oni tam są...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniato
Dzięki SanSan jutro jade się do nich kłucić.Ja im dam zwolnić mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
walcz o swoje w sumie mojej kolezance mogli zrobic przysluge, pracowala u nich juz pare lat, dostawala najnizsza, zalapalaby sie na dodatek do wychowawczego (400 zl miesiecznie) oni nic z tego nie maja ze przedluza umowe, nic nie traca, mogli zrobic ta "przysluge" i przedluzyc umowe... ale nie chcialo im sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca może nie przedłużyć umowy ale przekazuje dokumenty do Zusu i on wypłaca resztę urlopu macierzyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniato
dodatek do wychowawczego u nas wypłaca GOPS ale ja się nie załapie.o tym że reszte wychowawczego płaci ZUS pierwszy raz słysze, ok jutro będę wszystko wiedzzieć to podziele się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli umowa wygasa w trakcie urlopu macierzynskiego, dostajesz go do końca, po prostu nie masz powrotu do pracy po macierzyńskim-niestety. z wychowawczego nici, ale może będzie należał ci się zasiłek dla bezrobotnych, wymiar urlopu macierzyńskiego wlicza sie chyba w staż pracy. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca morze nie przddłurzyć umowy,adokumenty lądują w zusie i to on wypaca macierzyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×