Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dhalii

Dominet Bank...

Polecane posty

Pracuje ktoś może w Dmominecie jako kasjer/dysponent?? Jakie są zarobki?? Powiedzcie coś bliżej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
Kasa kiepska - koło 1200 - firma kiepska, marka kiepska - wszystko do nieczego. Nawet szkolenie jest kiepskie bo bez umowy :D Porażka - żaden bank tak nie robi... zresztą dominet to dla mnie nie bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak jest z tym szkoleniem?? bo oni mówili, że tydzień szkolenia w piasecznie a pozniej jeszcze 2 tyg praktyki i dopiero umowa... faktyczbnie jest tak kiepsko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
dokładnie tak jest - i to nie tydzień tylko za moich czasów były dwa.... masz doświadczenie w bankowości ?? Jak tak to olej tą firmę i celuj gdzies indziej - jak nie to idź tam i szukaj w międzyczasie roboty gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za dużego doświadczenia to nie mam :( a to 1200 to jest juz na rękę czy brutto?? i czy na poczatek tyle, czy dopiero później??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
na rękę - ale na 100 % nie jestem pewny - jak pracowałem to było koło 1000 na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
Byłem szefem oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
nie - pisałem o zarobkach kasjerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) a czy do ich obozwiązków należała tylko obsługa kasy i klientów, czy też jakieś akacje promocyjne, typu rozwieszanie plakatów, ulotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
takioch akcji wtedy nie było - tzn wszystko w geście kierującego placówką - u mnie nei było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostalam pracę w Dominecie, Jeśli ktoś tam pracował proszę powiedzcie cos więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
LIPA !!!! Dziadostwo jedno wielkie.... zobaczysz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
Tak - w każdej chwili możesz się zwolnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sromineta
chyba musieli Cię zwilnić i się na nich teraz mścisz. Nie jest aż tak źle jakby się wydawało. Pozytywem jest to, że jak już Ciebie zatrudnią to musisz się bardzo napracować by Cię zwolnili. I podwyżki też są przynajmniej co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do do srominet, jeśli tam pracujesz to prose powiedz mi coś więcej, dzisiaj dostałam telefon że chcą mnie przyjąć, ale chciałabym wiedzieć jak to jest w tym dominecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
Zwolniłem sie już dawno - bo to porażka nie firma dla mnie - przeszedłem tam z innego banku i to co zobaczyłem to dziecinada nie bank ten dominet. Spieprzałem od razu jak zobaczyłem że na umowie miałem inną kwotę niż ustaliłem :/ A z poprzedniej pracy przeszedłem do dominetu żeby niby więcej zarabiać - paranoja.... Ale fakt - zwolnić raczej cie nie zwolnią... Przede wszystkim dlatego bo za specjalnie kandydatów nie maja do pracy ...... Porównaj sobie ten temat np z tematem praca w getinbank. Jakie jest zaintreresowanie tam a jakie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że w tym banku jest aż tak źle, muszą być jakieś plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
plusy hmmm w porównaniu do innych banków to jest tam lepiej niz np w eurobanku, ale ogólnie to nie ma za bardzo co do pracy w banku porównywać. Nie bój się - nie jest jakoś źle żebyś się nie przeraziła. ja po protu opisuję swoje odczucia na podstawie pracy w innych bankach. Dla mnie porażką a nie bankiem jest umowa którą podpisujesz po szkolenie i po egzaminach. W innych bankach od pierwszego dnia jesteś zatrudniona:) I jak to świadczy o dominecie ?? Firma finansowa nie bank - dobrze ze to już grupa Fortis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a co do szkoleni, słyszałam, że w każdym dniu jest test z dnia poprzedniego, jak to wygląda i co jest na tym szkoleniu. A co do eurobanku, to dlaczego jest lepiej?? Startowałam tam też... i wydaje mi sie, że warunki finansowe mają troche lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
euro to już sobei wogóle odpuść :) no jakoś tak było na tym szkoleniu - dużo dziwnych testów a osoby je organizujące często same nie wiedza co pisza.... ale testy są do przejścia - wiesz ja tam byłem 3 lata temu więc... pewnie się troche pozmieniało - wolałbym cie w błąd nie wprowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakich działów były te testy ?? bo nie wiem czy mam się wcześniej coś przygotowywać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
z kredytów, z depozytów, z funduszy... w sumie ze wszystkiego, ale to głównie oferta dominetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky_5
Podnoszę temat, bo wybieram sięza niedługo na rozmowę kwalifikacyjną do Dominetu i chciałabym wiedzieć jak ona mniej więcej wygląda? Czy pytania są raczej z bankowych rzeczy czy raczej psychologiczne? Bardzo proszę o pomoc tych którzy byli na takiej rozmowie bądź też pracują w Dominecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky_5
Nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srominet
zależy z kim ta rozmowa ;) ale raczej standard na luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky_5
a mógłbyś zdradzić coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×