Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxx1xx

ZROBILAM MU LODA A PO WSZYSTKIM USLYSZAłAM...

Polecane posty

Gość xxxxxxxxx1xx

DZIEKUJE ZE MI GO WYCZYSCIłAś ... Sama nie wiem co mam o tym myslec ;/ Kocham go i on mnie, ale to co powiedzial to byl cios ponizej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ale jajajajajajaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
super Ci powiedzial, ja bym dala w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
puszczaj się tak dalej, to kiedyś usłyszysz, że masz HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx1xx
ALE TO JEST MON PARTNER... JESTEM Z NIM OD 3 LAT! NIE PUSZZCZAM, SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouja rada
niech wypierdala co za kawal chuja (brudnego) nie ma dla ciebie ani troche szacumku daj sobie z nim spokoj nawet jak go kochasz i on cie zapewnia o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
facet tylko zazartowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx1xx
NIGDY TAK NIE MOWIł... NIE WIEM CO MU ODBIłO, A WIEM ZE NIE BYLO TO POWIEDZIANE W FORMIE ZARTU, BYL POWAZNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale pojechał
haha ale ci pojechał :-D i jak sie teraz czujesz? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx1xx
NIE CZUJE SIE FAJNIE, TO CHYBA OCZYWIDTE... TERAZ JAK BEDZIE CHCIAL ZEBYM MU TO ZROBILA TO PWOIEM ZEBY MU TO WODA ZROBILA A NIE JA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre sobie
to ty jestes ta doktur zofia z kafe? co ona dobrze radzi? dziwne rady dayesz. myślalem że jesteś madrzejsza z lekka, ale widzę że doktory to takie no... jakby to rzec osoby o bardzo wysokim mniemaniu co do własnych kompetencji. hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm czasem aż ZA bałdzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
pewnie ma inną, tak sie wtedy faceci zachowują, moj byly tez jak mnie zdradzal to nie byl za mily dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx1xx
JESTEM PEWNA ZE MNIE NIE ZDRADZA W 100% , MOZE RZECZYWISCIE TO BYL ZART, TYLKO TROCHE NIESMACZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i błenda ja byłam
moja deroga, byłby milusi jak sie masz, czułby sie strasznie winny i przynosił prezenta. no no. to wtedy dostajecie brylant laski! tak że majnd de steps! bo to tak to jezd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
jezu jaka ty jestes glupia, nie chodzilo o to ze wyczyscilas z brudu, tylko ze spermy, moze chcial wprowadzic troszke wulgaryzmow do waszego nudnego zycia erotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zareagowalas? jesli mu od razu nie pokazalas, ze Ci sie to nie podoba, to jak nastepnym razem mu to powiesz (\" ZEBY MU TO WODA ZROBILA A NIE JA\") to nie dotrze.. Powie, ze tego nie pamieta, albo, ze byl w takim stanie, ze nie wiedzial co mowi.. no jeszcze moze nie wziasc tego do serca, bo uzna, ze skoro mu nie powiedzialas od razu to nie jets takie wazne.. co w sumie najbardziej prawdopodobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wita jak
jest brylanta, to już mata pewność że WAS kocha i was wybrał spośród tabunu lachonów pompowanych silikonami. nio! tak że ma to swoje zalety. im więcej brylantów tym wieksze wpływy potem. bo to tak zapłaci cene za to w dżubilera a potem wiadomo, 30-40procent spadek wartosci. tak że poczebujecie tego troche, bo jak musita sprzedać na gwałt (brak chleba) to hieny nawet i pół ceny nie dadzą. trzeba sie zabezpieczyć. tyle jestes warta ile masz na sobie brylantuf! diamonds.... diamondsssssss are a girls best friennnnnddddddddsssss! to ja wam mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo jak facet śpiący
to nawet ruchanie mu nie w głowie. mówie wam. takiego to tylko do wyrka zagnać i finito. a wam co pozostaje, ręka, no w najlepszym razie good vibrations - jak chłop pomyśli o zastępstwie i tam na urodziny hojnie was obdaruje. no i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie prościej było
zapytać od razu co to miało znaczyć i jak masz to rozumieć? Wtedy byś wiedziała czy dać mu w pysk czy się pośmiać. Trzy lata razem, a Ty zamiast wprost zapytać krygujesz się jak nieśmiałe dziecię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×