Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siki ti

Assesment center - jak to wygląda?

Polecane posty

Gość siki ti

był ktos z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallala
witam, ja bylam na as i nawet udalo mi sie dostac tą prace. Wygladalo tak ze oprocz mnie bylo jeszcze 5 innych kandydatow, najpierw rozwiazywalismy jakies tesy psychologiczne, potem mielismy zadania grupowe. Ocenia was pare osob, u mnie to byly 2, ale czesciej sa to 3 osoby, a to czego szukaja zalezy od stanowiska na jakie aplikujesz. U mnie np. jak sie pozniej okazalo najwiekszy nacisk polozono na umiejetnosc pracy w zespole A ty na jakie aplikujesz??? Ja jak sie dowiedzialam ze bede miala cos takiego to poszlam do urzedu pracy i pogadalam z doradca zawodowym, ona mi to wytlumaczyla i nawet dala mi jakies przyklady. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki ti
dzieki za odpowiedz :) u mnie tez chba chodzi o prace w grupie, bo w ofercie pracy wymieniono taką umiejętność. a długo to trwa? i jakie zadanie musieliście wykonywac? ps. zawsze wydawaly mi sie takie as bez sensu, bo wiadomo ze czlowiek inaczej sie zachowuje w grupie znajomych mu osób, a inaczej w grupie przypadkowych nowo co poznanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalallala
witam u mnie trwalo to od 9 do 14. najpierw byly takie testy indywidualne ktore mialy pokazac nasze cechy, nalepiej odpowiadac na nie szybko i szczerze, nie zastanawiac jaka odpowiedz bylaby dobrze widziana, bo mozna odpowiedz sprzecznie na jakies podobne pytania. Potem w grupie byly takie zadania: mielismy do zrobienie kilka zadan np. napisac opowiadanie, rozwiazac zadanie matematyczne, narysowac cos wspolnie i za kazde zadanie byla okreslona ilosc pkt,ale tez w kazdym poleceniu byla jakas podpucha np. ze 3 zadanie trzeba zrobic przed 2 itd, trzeba dokladnie czytac wszystkie polecenia potem dostalismy do przeczytania jakas historyjke i musielismy zrobic wspolny ranking ktora z postaci byla najbardziej moralna a ktora najmniej. Tu Ci podpowiem ze jesli chodzi o prace w grupie to lepiej sie nie upierac na sile przy swoim. Jeszcze bylo zadanie ze kazdy dostal czesc jakies historii i na podstawie tych szczatkowych informacji trzeba bylo odpowiedziec na pytania dotyczace tej historii. Ogolnie nie denerwowalam sie na tym, a myslalam ze bede strasznie. Najwazniejsze zeby zachowywac sie naturalnie. Daj znac jak Ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×