Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicollee24

pytanie odnosnie urlopu

Polecane posty

Gość nicollee24

Witam. mam pytanie jesli studiuje zaocznie i w tym czasie pracuej to ten okres zatrudnienia wlicza mi sie do stazu pracy czy nie. Prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee24
naprawde nikt nie wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do stazu pracy tylko do ilości przysługującego urlopu kodeks pracy art. 155 par. 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
jesli studiujesz zaocznie i pracujesz jednoczesnie na umowę o pracę, to ta praca wlicza się do stazu pracy, a jeśli chodziło ci o to, czy studia się wliczają - to nie, studia tylko do wymiaru urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee24
chodzilo mi o to ze jak studiuje zaocznie i jednoczesnie pracuje to czy to wlicza sie mi stazu pracy czy tylko same studia. Bo aby miec wymiar urlopu 26 dni to trzeba miec 10 lat przepracowanych. i czytalam ze jak studiujesz i pracujesz to po skonczeniu studiow wybierasz sobie lepsza opcje, ktora bedzie dla ciebie korzystniejsza albo 8 lat- studia albo np 5 lat - technikum i 5 lat pracy. i wtedy jest korzystniejsza ta druga opcja. a nie mozesz tego sumowac. a jak to sie ma do studiow zaocznych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IUSTKA27
studia zaocze to sa studia i jest tak samo jesli pracujesz cały czas podczas trwania studiów, to lepiej zaliczyc okres pracy - 5 lat, + 5 lat szkoły średniej daje Ci 10 lat i 26 dni urlopu masz praktycznie po studiach jesli policzysz same studia, to po nich musialabys pracowac jeszcze 2 lata do uzyskania 10 wybierasz albo jedna opcje alba drugą ale nie 8 lat za studia i do tego lata pracy jednoczesnej ze studiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×