Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi tez sie spoźnia aleeeee

o co tu moze chodzic WIE KTOŚ??????????????

Polecane posty

Gość mi tez sie spoźnia aleeeee

a moze mi ktos powiedziec o co biega u mnie okres miałam 16 lutego i do dzisiaj cisza dodam ze nigdy mi sie cos takiego nie zdarzało nie brałam zadnych lekow ani nic takiego nie mialam tez stresow i tym podobnych sytuacji wiec powinien byc on normalnie ale go nie ma. Kochałam sie 12 i 14 marca bez zabezpieczenia Robiłam rano test i w sumie był jakis mały cienki pasek ale nie mial zadnego koloru czerwonego tylko taki jakby cień, a teraz zrobiłam tes i nic nie ma. Wiem ze najlepiej rano robic ale gdybym byla w ciazy to juz chyba test by to wykazał nie czy nie? Kurde bo nie wiem czy isc na bete czy nie robic sobie zadnych nadzieji a do lekarza mam termin za dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie spoźnia aleeeee
NIKT MI NIC NIE NAPISZE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPUPUPUPUPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
całkiem możliwe, że jesteś w ciąży, wystarczy cień zrób jeszcze raz test albo bete, na dwoje babka wróżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobna sytuacje, takze czekam na wizyte mam ja dopiero pod koniec miesiaca... czekaj na wizyte jak ja:) chyba innego rozwiazania nie widze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
u mnie był bardzo nikły cień, ledwo, ledwo widoczne jak zaciążyłam a czy cykle miałaś regularne i od jak dawna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
ale w poludnie a dzis zrobiłam rano no i w poludnie i po poludniu znow nic nie pokazało a bete jak zrobie jutro to wyjdzi czy za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
zawsze miałam regularnie okres co 28 dni a teraz nie mam i nie wiem o co tu chodzi testy z poludnia pokazuja ze ciązy nie ma a na tym etapie juz powinny byc widoczne bo termin @ minął i mozna robic wtedy o kazdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
anno a ty od kiedy nie masz @ bo z tego co wiem to lekarz jest w stanie wykryc ciąze na usg dopiero ok 6 tyg wiec nie wiem czy jest sens isc do niego teraz czy dopiero koncem kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
zrób rano a jak masz kasę to dwa różnych firm nie którym dziewczynom nie wychodziły testy nawet w kilku tygodniowej ciąży mnie się zdaje, że chyba jednak zaciążyłaś, ale nie chce ci robić nadziei, gdyby jednak była ciąża to byłaby młoda i może dlatego tak z tymi testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
aha wiecie co brałm te tabltki therm line 2 ale nigdzie nie znalazlam zeby mialy one wplyw na @ dzwoniłam nawet do olimpa zeby sie dowiedziec ale powiedzieli ze nie spotklali sie z takim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
nie wiem co to za tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
czy masz ewentualnie jakieś objawy, typu: ból brzucha, powiększone piersi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
to na odchudzanie niby ale tak jak pisze nigdzie sie z tym nie spotklałam zeby zakłucały @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
po piersiach nie zauwazyłam. Ale np śluz mam jakiś inny - cały czas mi mokro :P a brzuch bolał mnie jak mialam dostac okres ale nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
nie znajduję innego wytłumaczenia, ciąża tak na 99% też mnie bolał brzuch, myślałam, ze dostanę @ a nie dostałam, no i upławy jak nie masz cierpliwości zrób jutro bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
a cieszysz się chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
zrobie zrobie ale napewno jutro bedzie on na 100% wiarygodna czy np za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
pewnie ze chcialabym ale jeszcze sie nie ciesze wole poczekac i sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
nie bardzo wiem, jak to jest z beta, ale będzie wiadomo, powiedzą ci jak będziesz odbierać wyniki /spytaj o to/ tak czy inaczej masz objawy ciąży :) dobranoc daj jutro znać, co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłam juz trzy
ok napewno sie odezwe, wielkie dzienki za pogaduszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaaagggra
no i się już nie odchudzaj i nie bierz prochów no jakoś mam wrażenie, ze to ciąża, bo miałam podobnie /mam trzy dzieuchy/ :) tym razem spadam jutro zajrzę wieczorkiem co i jak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×