Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedoswiadczona mama

Ile zaplacilyscie za wozek?

Polecane posty

Gość Niedoswiadczona mama

Hej. Zastanawiam sie nad wozkiem. Ile one mniej wiecej kosztuja zeby byly dobre. Rozgladam sie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
Niewiem czy to dobry pomysł.......zaraz full pomarańczowych wyskoczy z "w zyciu bym tyle nie wydała" albo"co za głupie matki na wózek tyle wydaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia....
Nestor- rambler- 670zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coneco toledo--około800zł ale przyznam,że chciałam kupić mutsy :O w porę Bozia rozum zwróciła i przyszło opamiętanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200
1200 zł ale 3 funkcyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 za 3 funkcyjny a jaki wozeczek ? szukam mam posiadających titi albo axela one sa w tych granicach wląsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
a jaki lepiej kupic? Oddzielnie spacerowy i oddzielnie gondolke? Czy takie wielofunkcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam oddzielnie gondolke a dokupilam później spacerowke i bylo ok. Jak dla mnie w gondolke nie ma co inwestowac duzych pieniedzy jesli dziecko rodzi się wiosną to na lato mozna je przelozyc do spacerówki na plasko szczegolnie jak ma zabezpieczenia zeby dziecko nie wypadlo. Jak sie rodzi na zime to tez lepiej kupic tanią gondolke a poźniej na wiosne jak juz dziecko bedzie siedzialo kupic fajna spacerowke. w zimie na dlugie dalekie spacery raczej wyjsc sie nie da... To wszystko zalezy od mamy- taka prawka. kazda mama ma inne potrzeby i musisz sama zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
A przez ile czasu dziecko musi byc w gondolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200
Coneco :) jak dla mnie ma 1 wadę: koła pompowane :( ale ogólnie się sprawdza :) i jestem z niego zadowolona :) szczerze to myślałam że są brzydkie z wyglądu ale na żywo fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Ja bym kupiła taki za 1500:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 dzieki. niedoświadczona mówie ci ze to zalezy od mamy. teoretycznie jak dziecko samo nie siedzi to powinno jezdzic w gondoli. w kraktyce spacerowki sa lzejsze a oparcia rozkladają sie na plasko wiec jaks ie wyscieli kocykiem da poduszie to mozna przelozyc dziecko wczesniej... Jedne mamy tak przekladają, inne twierdzą ze to glupota i lepiej wozic w gondoli- i wozą np 7 miesieczne maluszki bo jeszcze nie siedzą... różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1200
mamani a jak wygląda ten titi? pewnie ten z tritona :) he byłam zdecydowana na niego ale gondolka jak dla mojego malucha jest zbyt mała bo ma tylko 70 cm a bałam się że mały z niego szybko wyrośnie :) i dobrze że go nie kupiłam bo mały ma 65 cm a ma dopiero 2,5 miesiąca :) ale ten titi jak dla mnie był najładniejszym wózkiem jaki widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 wlasnie ten z tritona a axel jest do niego bardzo podobny i tez gondole ma niewielką... ale te chicco tez mają malą gondolke... :) mnie sie titi i axel podobają ale chyba nie bede kupowac wózka... w zimie i tak nigdzie wychodzic nie bedziemy- tyle co na podwórko a na podwórko wystarczy mi ta gondolka co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
A czy mozna sie obyc bez gondoli jesli spacerowka rozklada sie na plasko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona- mozna dokupic taka polarkową gondolke do spacerowki. napewno mozna się obyć jesli to jest lato- wiosna. w zimie raczej trzeba by dokupic to polarkowe. zaraz ci poszukam na allegro o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
a moglabys mi pokazac na allegro ktore wozki sa godne polecenia? Ja potrzebuje dla dzieciaczka ktory sie urodzi wiosna. Wiec nie wiem co byloby najlogiczniej kupic. Nie chce co mieisac zmieniac wozka :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani grosza nie wydalam
moje dziecie jezdzilo w wozku po mnie samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoświadczona to ja bym kupila ten titi gondola malutka ale pojezdzi ci w niej do lata a potem wlozysz do spacerowki albo axela to sa moje typy :D:D http://www.allegro.pl/item338760317_wozek_titi_triton_3w1_bezposrednio_od_producenta.html http://www.allegro.pl/item334272797_wozek_gleboko_spacerowy_axel_babysmile_torba.html albo zooperka bo mozna rozlozyc na plasko i zabezpuieczyc zeby dziecko nie wypadlo http://www.allegro.pl/item334272782_wozek_spacerowy_zooper_hula_7_5_kg_zobacz_wart.html zobacz tam na fotkach jest pokazane- podnosi sie podnóżek i robi sie z wozka taka gondolka jakby :) fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
Dziekuje MaMani. Ten ostatni jest fajny bo lekki ale nie wiem czy dobrej jakosci skoro taki tani. Akurat cena za bardzo nie gra roli, chce zeby byl dobry, lekki i na dlugo wystarczyl. Zeby sie latwo prowadzil i byl wygodny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
Chce za wozek do lezenia, siedzenia, nosidelko (fotelik do samochodu) zmiescic sie tak do 1500 zl. Da sie? Max. 1800 jesli bedzie naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona ten ostatni to akurat mam już jakies 9 miesiecy i moge go polecic z czystym sumieniem. lekki skretny dobrze sie prowadzi i latwo składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoswiadczona mama
Czyli uwazasz ze ten zooper nadaje sie dla dziecka juz od poczatku? Mnie cieszy to ze jest lekki bo bede musiala na 2 pietro bez windy sama go wnosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×