Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do mam

A jak chodzą ubrane mamusie???

Polecane posty

Gość pytanie do mam

Jak sie ubieracie na codzien, zakrywacier brzuszek, eksponujecie go?nadal szpilki? czy moze adidasy.Tak mnie jakos to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pinkole
chodzimy w reformach po babci i stanikach po mamie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 8711
ja chodzilam w plaskich balerinkach i jak jeszcze brzuszka nie bylo widac to latem normalnie mini wkladalam ale nie popieram odkrywania brzuszka teraz jest tyle super ciuchow ze mozna ubrac seksowna bluzeczke bez pokazywania brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygodnie, ale ciagle modnie:)ja chodze na sportowo, adidaski, dzinsy i obcisla dluzsza koszulka, jak bedzie lato to balerinki i jakies fajne bluzeczki, oczywiscie jestem za zakrywaniem brzuszka, ale nie maskowaniem go:) czyli dluzsza góra, ale przy ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zalezy jeszcze od tego jak sie w ciazy wyglada, mi na szczescie weszlo tylko w brzuszek i piersi, wiec moge zalozyc praktycznie wszystko.a za szpilkami nie jestem, co jak co, ale trzeba o siebie dbac, nogi teraz wiecej niosą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppu
uppppp uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ubieram bardzo pdodobnie do tego co przed ciążą. Oczywiście nie pokazuję brzuszka, ale nigdy tego nie robiłam. Ciuchy raczej bliskie ciału :D Jedyne co, to odstawiłam do szafy wszystkie obcasy. Szczerze, to podziwiam te dziewczyny, które w zaawansowanej ciąży noszą szpilki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ja gdy juz mialam brzuszek chodzilam w spodniach dresowych no i wygodne buty nie zadne szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dresach to tylko w domu, nie ubiorę po prostu takiego rodzaju garderoby do pracy czy na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×