Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka

Jakie mleko modyfikowane jest najlepsze?

Polecane posty

Jakie mleko modyfikowane jest najlepsze? Ja karmie enfamilem 2 , ale chce zmienić bo jak dla mnie jest za drogie, ale nie wiem na jakie, doradzcie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od dziecka. moze sprawdż bebilon. tanie ejst bebiko, ale nie wszystkim odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
ja polecam bebiko moje dziecko toleruje wszystko z bobo vity -nic z nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
musisz potestowac moj synek nana nie tknał a bebiko złapał jak miche miodu bebilonu nie kupowałam ze wzgledu na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
własnie tez jestem ciekawa-nie wczytywałam sie w skład na pewno cena-ale czy skład ma lepsiejszy czy to tylko chwyt reklamowy dla rodzicow ktorzy wszystko kupia swojemu dziecku to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nan bardzo tuczy Bebilon zawiera prebiotyki - zależy z czym masz największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka dostawała bebiko od 1mca życia i miała straszne uczulenie. Przerżuciłyśmy się na nan. Nas nie utuczyło :D nadal jest szczuplutka i drobniutka. :) ja bym ci radziła poradż się pediatry, on będzie najlepiej wiedział na jakie ci zmienić, po stanie zdrowia dziecka Z resztą bez wiedzy lekarza lepiej nie zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilastars
niestety lekarze proponuja mleko ktore maja "zarekomentowane"przez koncerny sprawa indywidualna dziecka ,ktore mu podejdzie chyba ze jest problem alergii to juz rozmowa z pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu wyżej wspomniała Mamani to dla każdego dziecka inne mleko jest dobre więc nie sugeruj sie wypowiedziami na forum tylko skonsultuj sie z pediatrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebilon nie zawiera bialka (krowiego) i czegos tam jeszcze podaje sie np jak dziecko ma skaze bialkową tak samo jest z bebilonem pepti.Wiekszośc dzieci po bebilonie robi zielone twarde kupki . Nan od bebiko skladem sie nie rózni a tylko firmą i smakiem : ( ile ma juz twoje dziecko? jesli dziecko nie ma skazy bialkowej to mozesz podawac spokojnie bebiko tylko mieszaj najpierw zeby ewentualnie go nie uczulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o lekarza to własnie polecił mi enfamil. Maja ma juz 5 miesiący i od mieisąca karmie ją mlekiem modyfikowanym, mała nie ma żadnego uczulenia ani skazy białkowej. to mleko jest po prostu za drogie, poza tym wcale nie wiem czy takie dobre, bo kupki po nim są zielone i robione z wielkim trudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko po modyfikowanym zawsze kupki są inne, zawsze ciężko je zrobić. Moja Malwina przechodziła przez to tak samo Czasami zrobiła jedną na 3 dni. Musisz dziecko dopajać i to dużo. Najlepiej wodą przegotowaną lub herbatką ziołową. Możesz troszkę glukozą dosładzać. A jak i to nie działa i dzidziuś się męczy przy kupie to kawałaek czopka glicerynowago trzeba mu podać. Tylko z czopkami to naprawdę raz na jakiś czas, bo się przyzwyczai i w ogóle nie będzie robiło sama. Co do mleka ja bym zmieniła na którekolwik. Najlepiej z probiotykami. Nan czy bebiko nie ma znaczenia bo to tylko nazwa i firma. Skład to się nie różni specjalnie niczym. I poobserwowała jak się dziecko zachowuje po zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ceny to już nie pamiętam, ale te bebika z probiotykami czy nany w puszce to raczej wydaje mi się, że wiele tańsze to nie są. Sprawdziłam mam starą puszkę. My miałyśmy Nan H.A czyli chypoalergiczne. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz daje małej zupki jarzynowe, soczek jabłkowy z dodatkiem marchwi i herbatkę i jeśli chodzi o kupki to sie troche poprawiło... Dzięki dziewczyny za rady... a jak juz na jakieś się zdecyduje to mieszać na początku z tym nowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co? bez sensu mieszac. mleko ma inny sklad to mieszanie nic nie da. Miesza się tylko jak sie zmienia z jedynki na 2 tej samej firmy a tak to daj odrazu nowe i obserwuj czy nie ma biegunek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mieszałąm tylko np daj jedna butle najpierw dziennie rano i obserwuj dziecko, a reszte poprzednieo wieczorem czy kiedy tam, i tak na wymianke, nie przesypywałąm miarek, no chyba że tej samej firmy hipp na noc plus ten na dzien by zaklepac ale dwiem marki nie wiem jak ze skłądami mineralnymi, i wielkościami miarek na ilość wody wiesz o co mi chodzi, różne marki różnie dawkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , rozumiem... oki czyli zmienie i bede obserwować , ewentualnie moge jedną butle dawać ze starym mlekiem a jedną z nowym... faktycznie mieszanie jest bez sensu - inne miarki , inny skład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nas
prawie od samego początku NAN active Nestle. Zadnych sensacji żołądkowych , wysypek , kupki ok. Przybieranie na wadze w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka79
Zalezy od dziecka. Moja corka Holle sobie upodobala jakis czas temu i jedziemy z tym koksem dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniłka
Holle jest fajne, moze troche drozsze niz zwykłe, ale to dlatego, ze jest ekologiczne i przebadane. ja wole teraz troche wiecej wydac i miec dziecko zdrowe, niz potem wydawac na lekarzy. to jest inwestycja, ktora sie po prostu oplaca. moje dziecko juz wyroslo z mleka ale karmilam je wlasnie Holle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia8933
Najlepsze to mimo wszystko jest mleko matki. I warto ze wszystkich sił próbować w ten sposób martwić. Jeśli nie odpowiada nam karmienie piersią lub nie możemy, to jeszcze jest opcja laktatora. Dobrej jakości i w fajnej cenie jest laktator ręczny Lakta Mila. Dostaniemy go na stronie http://www.simed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauRyszko
Cześć dziewczyny, ja od dłuższego czasu zamawiam mojemu maluchowi Bebilon 2 Pronutra w takich większych zestawach, w aptece internetowej Melissa są pakowane 4x1,2kg i cenowo naprawdę fajnie to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×