Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sana

Górniakowa syrenką warszawską -wkurzyłam się

Polecane posty

Gość sana

wiem, że to nie miejsce na to ,a le dziś się wpieniłam na Dzień Dobry TVN przedstawiono projekt rady miasta W-wa, aby zmienić syrenkę warszawską na nową, o twarzy Edyty Górniak!!!!!! wkurzyłam się, gdy by to był dowcip ale zaproszone osoby były z urzędów, jedynie facet z pis był przeciwko wkurzyłam się, bo nie lubię Górniakowej a przede wszystkim co ona ma wspólnego z Warszawą tyle co ja z Albanią, dzisiejsza syrenka ma twarz dziewczyny, która walczyła w powstaniu warszawskim i chcą zamienić ją na tą co nie umie hymnu zaśpiewać mówili, że pewnie nie będzie to odpowiadało starszym, ja jestem młoda mama i też mi to nie odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilis jest dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To wszystko bzdury
Pryma - Aprylis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kazdym razem jak jest mowa o Gorniak, ktos wypomina ten nieszczesny hymn. Boze, ile mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana
no właśnie nie wiem jak to traktować, czy wszystkie dziś informacje w Dzień Dobry TVN były żartem? jeśli ten tak to dobrze, jeżeli nie to kiepsko a kiedy oni to zdementują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ja przeczytałam że odbierają nam euro1012- i też się wkurzyłam - a dopiero otem sobie uprzytomnilam ze dzis pryma aprylis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O górniakowej nie słyszałam :D ale wkurzyłam się na maxa gdy mówili nici z Euro 😠 mogli wymyśleć żart mniejszego kalibru 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
Topic w sam raz na ciaze i macierzynstwo:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krzyw się tak- bo będziesz brzydka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sana
może znalazłabym tu mamusie, które niekoniecznie chcą by ich dziecko widziało, a nie daj boze podziwiało twarz Edyty G. jako syrenki :) zadzwonić do tego tvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tak
sana ...jestes tak glupia ze nie domyslilas sie DO TEJ GODZINY jaki dzis dzien mamy??????teraz dopiero wyjezdzasz ze z gornikowej pomnik chca zrobic?cholernie domyslna jestes:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×