Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia35

Szukam znajomych i przyjaciół

Polecane posty

Witam! aga, Ty naprawdę nocny marek jesteś? :) Ja tylko czasami, jak mój M ma nockę ;) albo jak mecz... jak dzisiaj ... W jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duże w porównaniu do moich - 7 i 1,5 Czasem sie czuję jakby mi walnęła conajmniej 50 ;P, bez urazy oczywiście dla wszystkich 50-tek. Też tak macie? Może to dlatego , że ostatnio mało wychdzę z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana witaj :) oj, ja chyba długo dzis nie wytrzymam;) coś mnie głowa, chyba z niewyspania ale przyjemności zapalenia jedynego papierosa sobie nie odmówię :D tylko najpierw musze wyjść na balkon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak ja ja. Niektóre to w ogóle makabra, ale najlepsze są te o pieniadzach. Aż mi si e nie chce wierzyc, że to LUDZIE takie brednie tam piszą. Nie wiadomo czy sie smiac, czy płakać :) No tak ,jak zwykle ja najwiecej gadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I barzo dobrze Majeczka gadaj jak najwiecej.:D tez sobie troszke polatala m to tu to tam po temacikach tak dla poprawy nastroju:DZastanawia sie co sklania ludzi do wyglaszania takich a nie innych opini.Rozumiem dyskusje ale niektore wypowiedzi sa po prostu.....zenujace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dołaczam.Szkoda ze tak późno siedzicie bo ja moge tylko rano.Pozdrawiam dziewczynki i znajoma mursianke.Dla tych co mnie nie znaja -mam 35 lat męza i 10 cio letnia córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Benita35! Hhe, ładnie to zabrzmiało, że możesz tylko rano ;) Ja moge przewaznie wieczorem i czasami w południe :D Wiesz mursiana, czasem trudno w ogóle nazwać napotkane wypowiedzi dyskusją, no ale jak ktos nie umnie inaczej i musi się gdzies wyżyć to jego sprawa. Nie potępiam. U mnie własnie wylazło słoneczko, może jakiś spacerek??? Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak cichozadna nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz
Witajcie, można się przyłączyc? Ja mam dwoje "maluszków" 13 i 8 lat i kilka zwierzątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam , cóż tak pusto??? Pewnie jeszcze za wcześnie ;) Cholerka, pisałam, pisałam, elaborat prawie wyszedł i net sie zawiesił!!!! I poszłooooo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz
Witam, mam pieska, rybki i papużkę, która nauczyła się szczekac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ta papuga to musiała mieć dobrego nauczyciela :) Dziewczyny, gdzie się podziałyście??? Ach, zazdroszczę tego wstawania o 4 do pracy :). W lato to się to da jeszcze jakoś przeżyć, ale zimą to ciężko, co nie Aga ;) Dziś doszłam do wniosku, że ze mną to ani apteki ani cukrownie nie zbankrutują :D Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌻 Zapracowana jestem troszkę ostatnio ale jak widzę Wy też nie macie czasu na kompa:P.Majeczka a skąd takie wnioski? Mam nadzieje że nie chorujesz bo wizyty w aptece nie brzmią zbyt optymistycznie:(Zazdroszcze tych zwierzaków zwłaszcza ta papuga przemawia do wyobraźni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursianka, niestety to moje dzieciaczki chorują :( tyle tych leków już zjadły, że szok. Szczególnie synek:( No, ale mam nadzieję ze najgorsze już za nami i teraz bedzie tylko LEPIEJ ! hmm, szczekające rybki to by dopiero było coś :D :D :D A reszta to gdzie sie podziewa, co? Odsypia nocne markowanie he he :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro.Ech te nasze dzieciaczki.Moj maluch niedlugo skonczy 14 miesiecy.Na szczescie nie choruje czesto ale i tak zawsze cos wypadnie:D wierze goraco ze bedzie LEPIEJ i ze najgorsze juz za Wami.Tobie zycze sily bo przy takich maluchach zwlaszcza chorych to pewnie przemeczona jestes i zdolowana.Powodzenia`🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki, dzięki murisana :) Mój synek skończy teraz 19 miesięcy, prawie rówieśnicy :) W taką pogodę jest marudny, poszedł spać, więc mam chwilkę dla siebie :D A prasowanko może poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie że może moje czeka już......bardzo długo :P Witam popołudniową pora miłe panie. Również mam tylko momencik wolny w czasie przerwy. O 17 znowu do pracy więc w ciągu tych dwóch wolnych godzinek sporo musze nadrobic w domku,ale nie umiem sobie odmówić chwilki na pogaduszki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:)) Ja czesciej niz tutaj zagladam na kurnik i tam gram sobie w rozne ciekawe gierki . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️A o to jest kurnik?Wstyd sie przyznac ale w tych wszystkich stronach to nie jestem za mocna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×