Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia35

Szukam znajomych i przyjaciół

Polecane posty

Witaj to strona z grami, tam grasz z osobami z polski i swiata w rozne gry karciane lub planszowe www.kurnik.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana, żebyś tam nie została, na tym kurniku :D Witam wiosennie, chciałoby się powiedzieć, a tu niestety.... Co tam w szerokim świecie? Trochę mnie nie było, ale mam nadzieję, że się rozkręcimy :D A może ktos jeszcze się dołaczy? mursiana, fajna masz prace, znaczy tą przerwę... To jeden etat? Napisz, czym sie zajmujesz :) Agunia, nie popadnij w szpony hazardu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:)Majeczka mam nadzieje ze nie:P zreszta czasu ostatnio za duzo nie mam.Chyba wspominalam ze mieszkam w Hiszpanii no i prowadze tu swoja kawiarnie.Ale diabel mnie podkusil i od 1 kwietnia otworzylam tez sklep i stad to cale zamieszanie:(Sporo papierkow,spraw do zalatwienia itd.Mam nadzieje ze z czasem wszystko jakos sie potoczy swoim rytmem i bede wolniejsza ale narazie to tylko marzenia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! czy mogę się do was przyłączyć. Wciąż siedzę sama w domu z dwójką łobuziaków, fakt iż jeden z nich chodzi do przedszkola. W taką pogodę jak dziś można oszaleć wciąż jest ponuro i przygnębiająco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam mam nadzieje że temat nadal aktualny też jakoś tak samotnie mi pomimo że mąż jest ale znajomi się rozjechali się po kraju i nie tylko jakoś tak fajnie było by poznać nowych znajomych może ktoś z okolic Tczewa? pozdrowionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Angelo, chętnie z tobę podpiszę. Jestem kobietą po 40,posiadam rodzinę i pracuję zawodowo . Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej. Jestem i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie chętnie porozmawiam, facet z 50ką na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was, czy ktoś ma konkretnego na myśli do pogadania. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukamy kogoś do rozmów to dopiero po pewnym czasie okazuje się czym trafiamy na właściwą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu czy myślisz, że wszyscy tu to jakieś ofiary losu i same buraki, tu są też normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P1
Tutaj same zakompleksione buraki pisza! NIC nie rozumiecie,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu nic nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×