Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOLOROWAAA

MAMUSIE PODPOWIEDZCIE........

Polecane posty

Gość KOLOROWAAA

Czasem piszecie, że druga kreska na teście nie była wyraźna - wiec jak wyglądała? Była tak samo groba jak pierwsza tylko bledsza? Jaki miała kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byla taka nikla ze jak sie test źle ulozylo i nie patrzylo pod światlo to wogóle byś tam nic nie zobaczyla... to byl tylko taki cień drugiej kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLOROWAAA
a jaki kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo- a zuza jest jna świecie ak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy pierwszym teście było tak jak Mamani pisze. Praktycznie tylko ja ją widziałam, potem już na kolejnych testach mocniejsza i dopiero długo po terminie @ wyszła taka naprawdę gruba. A kolor, ledwo było ją widać nie mówiąc już o kolorze. W każdym bądź razie był inny od białego, odznaczał się trochę. Potem już rózowy, blady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też rak jak u ike różowawy ale taki ze jeju... mam ten test bo sobie je kolekcjonuje :D:D:D:D i mimo ze tyle czasu minelo to z tą kreską nic sie nie stało. nadal tak samo bledziutka jest... za to przy Mani mialam kreski tej samej grubosci i baaaardzo wyraźne, mozne fioletowe ... acha jedne testy mają rozowe kreski inne fioletowe a jeszcze inne czerwonawe :) zalezy od firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi 4 tesy pokazały 2kreski wedłóg moich obliczeń to niby wychodził mi 4 tydz poszłam na bete a tam wynik ciąży brak:(:(:( a okres dostałam wczoraj i jak to możliwe??? co do tematu to mozesz poeczekac jeszcze z tydzien i zrobic nastepny test. Wtedy ewentualne stężenie hcg bedzie wyzsze i kreska mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam z daleka az 4 testy się pomylily? a moze to w labolatorium sie pomylili? ja bym poszla zrobic bete do innego labolatorium bo niestety zdarza im sie pomylić wyniki... i to wcale nie rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dostaląs okres niedoczytalam... no to wiesz sama co to moze znaczyc.... ze cos bylo... ale już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mamani zapomniałaś o testach z niebieskimi kreskami :). Głównie w formie takich długopisów :D Ja też kolekcjonuję. Mam pudełko z pamiątkami :D i też z tymi kreskami nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zrobiłam pierwszy test to przez pierwsze trzy godziny nic nie było widać, więc sądziłam że brak miesiączki to fałszywy alarm, dopiero po tych trzech godzinach zaczęło coś tam bardzo słabego przebijać, a jak po tygodniu powtórzyłam test kreseczka była już tak samo gruba i wyraźn jak ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okooko niebieskich nie widzialam... widac niedoszkolona jestem w tej dziedzinie :D:D ja też mam pudelko :) a w zasadzie już dwa :) jedno Mani a drugie dzidziusia :) Mania juz ma pokazna kolekcje- testy, wyniki bety, wyniki badan, zdjecia z usg, ksiazeczka ciazy, przywieszka ze szpitala i opaska na rączke, karki z gratulacjami, wszystkie pamiątki chrztu i złoto srebrne podarunki no i szatka, pierwszy smoczek, najukochanszu wymemlany do ostatecznosci :D:D:D i ciągle coś tam doklądam :D:D:D drugie narazie pustawe - samotne testy :) ale sie zapelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pierwszy test w pierwszej ciaży - zero drugiej kreski. w ogóle nawe cinia - nastepny - dwie ogromne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLOROWAAA
MAMANI a jak gruba była ta pierwsza kreska, ta bladziutka, miala taką sama grubość jak pierwsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorkowa nieee byla jak taka cieniuśka bledziuśka niteczka :) ledwo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLOROWAAA
a po ilu dniach zrobiłaś kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego samego dnia pojechaląm na bete i po godzinie mialam wyniki. bardzo niska beta coś kolo 80 z groszami :) ( a to bylo dzien po terminie okresu). To by oznaczalo ze jest wczesna ciąza :) No a teraz już 18 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam i mi sie nie wyslalo :( wiec ja tego samego dnia pojechalam na bete i wyszla dosyc niska okolo 80 nie pamietam doklądnie tej liczny- 80 z czyms. i to oznaczalo wczesną ciaze :) a robilam dzien po terminie. no a dziś 18 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLOROWAAA
okokokokok Ja mam termin @ na poniedziałek. Test 5 min po zrobieniu noramalny - bez żadnej drugiej kreski - po kilku godzinach zrobił sie jakis taki żółtawy jakby od moczu a tam gdzie miała być druga kreska to biały ślad - to miejsce nie zabarwiło sie od moczu. A myslicie , że jutro beta by wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pi pierwszym teście, chyba tydzeń przed spodziewaną @ zrobiłam test, potem po dwóch trzech dniach poszłam na betę i też jakaś bardzo wysoka nie była, coś około 300. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować iść na betę, ale skoro nie pojawiło się nic w ciągu tych 5 minut, nawet cień to raczej nie wiem czy wyjdzie. Na betę najlepiej poczekać kilka dni. Beta podwaja się co około 48 godzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa ja mysle ze powinnas poczekac do tego poniedzialku to juz niedlugo. wiem ze ciezko tak czekac ale musisz sie uzbroic w cierpliowdc bo niektórych rzeczy sie nie da przyspieszyć. jesli w poniedzialejk nie dostaniesz okresu to wtedy idż na bete i napewno wtedy już bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×