Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda111

prosze zaglądnij

Polecane posty

Gość magda111

Witam, wiem ze pytania o objawy są ciągle na tym forum, wiec z góry przepraszam, że sie powtarzam... Okres spóźnia mi sie miesiąc, od tygodnie dziwnie kłują mnie jajniki, sataram sie nie doszukiwać wiecej objawów... Nie robiłam testu bo sie boje, sama nie wiem czemu... mąż, mieszkanie, niby wszystko poukładane... kurcze nie umiem sie przełamać zeby zrobić test, a ciągle sie drecze.. i czytam wasze forum... sama nie wiem czego od Was oczekuje... chyba potrzebuje sie komuś wygadać.. czy ktos miał takie dylematy jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co
ci chodzi?? chcesz miec dziecko czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ginekologa nie ma w twojej
przychodni? Od miesiąca nie masz okresu i zamiast pójść do lekarza, to oczekujesz tutaj odpowiedzi? A jak okaże się, że jesteś w ciąży pozamacicznej (bół jajników) i dojdzie do perforacji? Do lekarza kobieto czym prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
tak codziennie ktos ma takie dylematy jak ty,wkurwiaja mnie takie posty,dreczysz wszystkich pytaniami,ale dobrze wiesz ze mozesz zrobic sobie ten hujowski test i bedziesz wiedziala wszystko,idz zrob test ,idz do gina,i prosze niepisz juz wiecej,zalosne normalnie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu juz dawno zrobilabym test ciazowy. Nie wiem czego sie boisz:) przeciez jesli jestes w ciazy to juz jestes i jak nie zrobisz testu tez bedziesz-a lepiej wiedziec czy to ciąża czy moze jakas inna przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem ze test
po tygodniu spóźniającej się miesiączki. Ale minął miesiąc a ty jeszcze do lekarza nie poszłaś? Boisz się? A co ty masz 3 latka, czy dorosłą kobietą jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena33
ty faktycznie,to juz przesada jest,ja mysle ze to jedna i ta sama osoba ciagle daje taki topic zeby powkurwiac wszystkich,ok rozumiem jak ktos i byl u lekarza i zrobil test i dalej ma pytania,ale no jasna holewa,dziewczyny mysla tu ze tu jakies wrozki siedza??jak mozna ze spraw zdrowotnych sobie olewke robic,bo ona sie testu boi zrobic ,no nie ,ten tekst mnie powalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jakby sie bala ze jak zrobi test i wyjdzie pozytywny to bedzie w ciazy, a jak nie zrobi wcale-to nie bedzie. dziwne troche rozumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×