Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milena taka jedna

kolejny temat o domniemanej ciąży, ale .....

Polecane posty

Gość milena taka jedna

...mam naprawdę sprzeczne objawy porównując z pierwszą ciążą. na wstępie mówię, że mam wizytę u gina w poniedziałek, więc się dowiem co jest grane. zazwyczaj mam cykle 28-29 dniowe. mamy z mężem 8 miesięczne dziecko, po porodzie miałam jak dotąd 2 razy okres, odstęp pomiędzy dwoma @ wyniósł 32 dni. używamy prezerwatyw. 27 i 29 dnia cyklu zaszaleliśmy - bardzo lekkomyslnie :( - bez gumy. teraz jest 39 dzień cyklu i nie mam okresu. podbrzusze mnie boli jak na @, krzyż też,ale tak było też w pierwszej ciąży. jestem senna. z drugiej strony, mam straszną ochotę na seks, niczym przy owulacji. ciągle zaczepiam meża i mam dużo wydzieliny z pochwy.wczoraj kochaliśmy się z mężem trzy razy jak dziecko już spało (użyliśmy gumek).w pierwszej ciąży nie byłam zbyt namiętna, i przed okresem zazwyczaj też nic mi isę nie chce. zrobiłam dwa testy jeden 5 dni temu i było na nie, drugi dziś rano o 7 i akurat ten nie wyszedł, nie zadziałał. już sama nie wiem, kupić kolejny czy czekać do poniedizałku. chyba nie jestem w ciąży, ale co z okresem??? nigdy wcześniej tak się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna cięzarówka
:O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena taka jedna
dodam, że nie karmię już wcale piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zrob jutro rano test,uzyj rannego moczu.Nikt z forum nie da Ci gwarancji ze nie jesteś w ciązy. Głowa do góry,Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena taka jedna
wiem że nikt mi gwarancji nie da :D tylko pytam, co inne matki sądzą o tych dziwnych objawach jak dla mnie dość sprzecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup test QUICK VUE - wykrywa ciąże 2-3 dni przed miesiączką i zrób go rano - może on CI coś wyjaśni, albo czekaj cierpliwie do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena taka jedna
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena taka jedna
podnoszę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie widzę nic sprzecznego w
tych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×