Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badania przed ciążąąąąą

badania hormonów przed ciążą jakie żeby się upewnić

Polecane posty

Gość badania przed ciążąąąąą

czy poziomy są prawidłowe bo przecież często poronienia są dlatego że kobieta nawet nie wie że ma zły poziom hormonów ja chciałabym zrobić takie badania tylko nie wiem jakie i jaki jest koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaaaaaaaaaaaaaaaa
upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby z jednej strony nie ma co dmuchać na zimne, ale jak masz na to fundusze, to zrób. Nawet nie tyle chodzi o ryzyko poronienia co o problemy z zajściem w ciążę. czasem po wielu miesiącach starań dopiero się okazuje że szanse były nikłe, bo np. prolaktyna była za wysoka (co można leczyć przecież). Co do kosztów to już nie pamiętam - strzelam że wydałam ok 200zł ale nie dam sobie ręki uciąć. Najlepiej zadzwoń do laboratorium i zapytaj o cenę profilu hormonalnego i testu obciążenia prolaktyny. Wydaje mi sie że u mnie cena za jeden hormon była ok 30zł (prolaktyna liczy się wtedy 2 razy bo mierzy się ją przed i po obciążeniu). Jak chcesz to mogę poszukać które hormony miałam badane. Acha - wszystkie hormony trzeba zrobić na raz i w odpowiednim dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak mozesz tego poszukac tak profilaktycznie chciałabym to sprawdzic bo szkoda tracic czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×