Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

robicie sobie zdjęcia erotyczne?

Polecane posty

Ja mam taki oto plan: za jakis czas mam urodziny, niewazne, ktore :P, ale jestem jeszcze piekna i mloda :P:P:P Mam zamiar poprosic kolezanke, ktora zajmuje sie fotografia artystyczna o mala sesje w seksownej bieliznie :) Po wszystkim zrobie z tego maly prywatny album jako prezent na moje wlasne urodziny i kiedy bede miala 80 lat, bede wspominac, jaki byl ze mnie niezly towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu facetowi moge pokazac te zdjecia, ale dac to juz nie - strzezonego Pan Bog strzeze, nie chce sie potem zobaczyc na wrzucie.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmom i Zdjeciom mowimy nie
Tak. Chlopak robil zdjecia jak robie mu loda i raz krecilismy nasz sex. Jakis czas pozniej bylo burzliwe rozstanie i do dzis oblewaja mnie zimne poty na mysl ze on ma je na plycie i komus pokarze. Ostzegam dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotofan
Do wszystkiego trzeba dojrzec. To nie jest zabawa dla par ktore znaja sie 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotofan
Swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom_
ja sobie robię casem jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrala...
Moja facet mi robił przy robieniu jemu laski :komórka, wszystkim odradzam tydzien później ukradli mi telefon. Nie ciekawa sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyr*****a
Robiłam sobie sama zdjęcia nie tylko nago ale i zbliżenia mojej cieki rozchylaĺam ją wkładam sobie różne rzeczy fajnie wychodziły ale pewnego razu na mówiłam męża na plażę dla golasów mąż się zgodził pojechaliśmy nad Wisłę trzeba przejść spory kawałek i wtedy zdjęła majtki byłam już nago pod spudniczką zatrzymała się trochę dalej i powiedziałam do męża by zrobił mi parę zdjęć jak jestem bez majtek mąż ochoczo zaczął cyklu mi fotki kuta mu stanoł ja na środku ścieżki z pizdą na wierzchu tak mnie to podnieciło ze podeszłam do męża złapała go za k****a wyjęła go ze spodenek i zaczęłam mu ciągnąć mąż dalej cyklu fotki aż nakryć nas facet popatrzył i juz miał odejść ale mąż powiedział do niego czy nie pstryknołby nam parę zdjęć facet się zgodzić mąż dał mu aparat a facet zaczął robić zdjęcia jak my dymamy się nacałego facetowi stał k****a jak sosna wyjął go ze spodenek był na brzmiały twardy łepek aż sny poprosiliśmy by robił też i z bliska jak tylko podszedł złapała go za tego k****a i zaczęłam mu ciągnąć był tak twardy ze nie mogłam go ani trochę zgrać mąż jak to zobaczył wziął aparat od faceta i zaczął nam robić fotki przestałam mu ciągnąć wypiłam się a on wsadził mi od tyłu i zaczął mnie ****** po same jaj zaczęłam jęczec bo tak mi dogadać był dobry wiedział co ma robić wchodził bardzo głęboko mąż ze stojącym k****a dalej robił nam zdjęcia a ja miałam fajny sex.Wpewnym momencie wyszło za zakrętu jeszcze dwóch panów jak zobaczyli co się tu dzieje wyjęła swoje k****a i zaczęli się branżować k***sy im stanęły podeszli bez ceregeli do mnie nadstawki k****a bym im obciągała a mąż aż prawie skakał z radość ze będzie miał super fotki panowie wsadził mi k****a po dwa to w pizze to w d**e no i do ust zaczęli się spuszcza to na twarz to naciski a jeden jak mnie dymał spuścił mi się w cipce mężowi obciągnełam aż do finału z półki em było super teraz jak idziemy na plażę to już nie zakładam juz majtek idę z gołą cipką bo zawsze morze coś się wydarzyć super fajnego.Oglądamy potem nasze fotki i wspominamy jak fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się obawiałam że mogą gdzieś "wycieknąć" i nie zgadzałam się na robienie. Pierwszy wyłom to fotki na plaży bez stanika i w stringach. Tak mi się spodobały, że nabrałam ochoty i śmiałości do utrwalenia moich wdzięków i mojej śmiałości. Nie robimy wulgarnych, co nie znaczy że nie ma odważnych ujęć. Ale każde jest w naturalny sposób zaaranżowane. Zdaję sobie sprawę że może się zdarzyć że ktoś je zobaczy, ale raczej myślę o dumie jak fajnie wyglądam niż o wstydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja non stop robie sobie zdjecia na golasa, kreci mnie to niesamowicie jak sobie pstrykam fotki mojego sterczacego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak róbcie takie foty i filmy a jak wam facet zostawi to będzie miał jak was ośmieszyć . ŻALOSNEEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię być fotografowana nago. Dwa lata temu szukałam tu fotografów. Nie było z tym problemu. Artystka była jednak najczęściej na drugim planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3dal3k z osp y

Tak z pałką naprężona jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasti

Zdjecia tak, ale tylko dla siebie. Kolezanka fotografuje mnie, a ja ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Na 25 urodziny zrobiłam mężowi prezent w firmie moich rozebranych zdjęć. Poszłam na intymna profesjonalna sesje zdjęciowa do pani fotograf. Teraz te zdjęcia oprawione zdobią ścianę w naszej sypialni na wprost łóżka ☺️ A jak czasem wyjeżdża służbowo to tez mu wysyłam swoje fotki, żeby za mną zatęsknił 😉 i nie, nie boje się ze kiedyś wyciekną, jesteśmy dorosłymi normalnymi ludźmi i świadomymi ze wrzucanie takich fotek do sieci jest karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

Nie ma takiej opcji, jeszcze jakiś haker włamie się i będzie wami szantażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka

ja mialam 3 takie sesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fia

Czasami sobie robimy. Filmiki również. Jak są więcej niż erotyczne, ostre, to tak żeby nie było widać twarzy. Na wszelki wypadek, gdyby jakimś cudem trafiły w niepowołane łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robiłam zdjęcia różnego typu dla męża gdy przebywał w szpitalu przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Robię sobie nagie fotki gdy dzieci już śpią a mąż ma nockę. Potem wysyłam mu na telefon do pracy. Ostatnio się nie spodziewał i otworzył wiadomość ode mnie stojąc obok kolegi.  Na szczęście tamten nic nie zauważył 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

kiedyś tak, także z partnerkami ale teraz już nie. Część bardzo dobrze schowanych i zabezpieczonych a część skasowane. Nie pokazuję nikomu - taka zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robie wyłącznie takie zdjęcia tylko nie wiem czemu zawsze wychodzi z tego ...? musze dopracować technikę albo zmienić twarz na inną np. chilary klinton albo angele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie. mam problem z okiem. przymykam lewe, a chciałabym prawe 😉 widzisz sama. na razie czekam aż zamknie oczy ela i to oba naraz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ty tam widzisz jak ty mnie na oczy nie widziałeś, oczy w głowie są inne niz te na twarzy, chyba, że masz na mysli inne oko, ale tam jest ciemno i generalnie nieładnie. radzę ci omijać te okolice, no....chyba że musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem fotkę sobie, czasem dziewczynie, czasem nawzajem, czasem razem. Ale niewiele fotek ląduje w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2019 o 11:07, Gość Elka napisał:

Na 25 urodziny zrobiłam mężowi prezent w firmie moich rozebranych zdjęć. Poszłam na intymna profesjonalna sesje zdjęciowa do pani fotograf. Teraz te zdjęcia oprawione zdobią ścianę w naszej sypialni na wprost łóżka ☺️ A jak czasem wyjeżdża służbowo to tez mu wysyłam swoje fotki, żeby za mną zatęsknił 😉 i nie, nie boje się ze kiedyś wyciekną, jesteśmy dorosłymi normalnymi ludźmi i świadomymi ze wrzucanie takich fotek do sieci jest karalne

Super podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×