Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnna2222

moja 2 miesięczna córeczka nie chce spać

Polecane posty

Gość Annnna2222

jestem mamą 2miesięcznej bardzo żywotnej Alicji, która za nic nie chce spać:(potrafi być przy mojej piersi godzinami, zasypia tylko ze mną w łóżku albo w wóżku, jej łóżeczko soi niewykorzystane. A jaj już ze zmęczenia ledwo na oczy widzę, taka jestem padnięta, mała śpi po 15 minut budzi się, i tak ciąągle w nocy również. Czy któraś z Was też tak ma??w jakim wieku to się zmienia, że dziecko przesypia noce, lub budzi się tylko raz lub dwa?poradzcie mi coś proszę jak ją uspać aby dłużej spała, chodzi mi najbardziej o noce...czy dobrze robię że spi ze mną w łóżku?poradzcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
kazde dziecko jes inne , widac ze Twoja spi ttylko kolo ciebie...nie wiem co ci poradzic i wspolczuje bo wiem jakie to musi byc dla ciebie meczace-brak snu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez nie chce spac, w dzien prawie wcale nei spi, a w nocy zasnie tylko jak go "zatankuje do pelna", czyli naje sie na tyle ze ledwo dycha :D:D trudno mi cos poradzic bo z moim malym tez mam problemy, co 3 tyg ma takie dwa-trzy dni kiedy drze sie cale dnei i noce i nic sie nei da zrobic, zasypia tylko u mnie na brzuchu:/ podobno to takei etapy wzrostu, moze u Twojej tez to chwilowe, albo sprobuj jej dac jesc do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem robisz źle - owszem dziecko czuje sie przy Tobie bezpiecznie i dlatego chce wszedzie byc z Tobą nawet w nocy ale wiesz to maleństwo nie jest jeszcze w stanie niczego wymuszac wiec powinnas ja uczyc spac w łóżeczku. Sa w sklepach dostepne herbatki na spoojny sen ziołowe z róznych firm np Bobovita Podawaj jej taka pół godz przed snem. Nie nos jej na rekach za dnia szukaj dla niej zajęć a jak tylko ją nakarmisz to nie noś jej tylko odłóz np do jakiegoś fotelika i daj jakąś zabawke. Po kąpieli zrób jej malutki masażyk tak zeby sie zrelaksowała. Jesli nadal bedziesz z nią spac i uczyc ją ze mama zawsze ma ja przy piersi czy na rękach to później bedzie coraz gorzej. Ty tez musisz odpocząc wypoczęta mama to szczęśliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko mi jest Tobie coś doradzić gdyż sama miałam taki problem. Jedno jest pewnie ilość snu pewnie nie raz małej się zmieni :) Mój synek do 2 lat budził się w nocy i niestety jadł.... Do 1,5 roku potrafił robić koncert 3-4 razy w nocy.Póxniej to do 2.Kiedy stukneła w kalendarzu 2 roczek przesypia całą noc(budzi się ale sporadycznie tylko po to by jego przytulić lub jak chce się jemu pić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to drastyczne ale ....wyjdzie na dobre.Mój też tylko spał wózki w dodatku wózek musiał być w ciągłym ruchy wtedy nie powiem mógł spać i do 3 godzin! ale ze noce i dnie były cięzkie to nie miałam śiły z nim tyle chodzić .Tak więc pewnego dnia położyłam małego samego do łózka(owszem płakał,serducho bolało ale inaczej się już nie dało) Na początek przespał 10 minut i płacz.A z każdym dniem było coraz więcej tego snu. A ile godzin Twoja córa śpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×