Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojej jej zęby idą

gorączka przy ząbkowaniu

Polecane posty

Gość ojej jej zęby idą

moje 7 miesięczne dziecko prawdopodobnie ząbkuje. Dzisiaj miało podniesioną temperaturę 37,8 st. C, a wieczorem 37,5 st.C Na razie nie obniżam gorączki paracetamolem. Dodam, że nie ma kataru, nie kaszle, z gardłem jest OK, bo pije mleko bez problemu, nie ma wysypki. Za to jest marudne, płacze w nocy przez sen, pcha całe pięści do buzi i wszystko co wpadnie w rękę. No i ślini się. Dlatego wnioskuję, że to zęby. Kiedy ewentualnie iść do lekarza ? Bo jeśli taka temperatura przy ząbkowaniu jest normalna, to wolałabym nie narażać dziecka na kontakt z innymi chorymi dziećmi w przychodni. I czy można iść na spacer z takim dzieckiem ? Wydaje mi się, że nie i dzisiaj nie byłam. Ale z drugiej strony przy katarze lekarz kazał nam wychodzić na dwór. Więc już sama nie wiem :( Pomóżcie kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no commentsXXX
Jeżeli nie ma kataru to o co chodzi? Temperatura przy ząbkowaniu jest jak najbardziej naturalna! Moje wszystkie trzy dzieciaki gorączkowały przy ząbkowaniu i żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala wczoraj miala 38.3 tez przy zabkowaniu,marudzi w nocy i placze i pcha wszystko co sie da do buzi,dalam jej panadol przed snem zeby zbic goraczke i spala jak susel a od rana to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jej zęby idą
czyli nie iść do lekarza, tylko obserwować :) A co ze spacerami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej na spacerki... my mamy za sobą wychodzenie 2 ząbków i za każdym razem moja mała miala ponad 39 i musielismy zbijać ... u Ciebie jak na razie nie ma takiej potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jej zęby idą
w nocy było 38,9 st. C dałam paracetamol i Viburcol. Całą noc dziecko płakało mi przez sen. Nad ranem tak strasznie, że mimo tylko 38 st. C dałam znowu o godz. 7.00 paracetamol + Viburcol. Przynajmnie mniej ją boli, bo tak nie płacze :( martwię się tylko, że nie chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jej zęby idą
niestety już nie, daję butelkę na razie zasnęła, potem spróbuję nakarmić ją kaszką, moąe z łyżeczki będzie chciała jeść Baderko - jak długo Twoje dziecko męczyło się z ząbkowaniem ? Czt to kwestia 2-3 dni, czy to może trwać dłużej ? Modlę się tylko, żeby ząbkowanie nie było sprawą dziedziczną, bo ja miałam nacinane dziąsła skalpelem, mama mówiła mi, że po tym zabiegu przez noc wyszło mi 6 zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... moja mała \"męczyła\" się najbardziej przy pierwszym ząbku i trwało to dwa dni dopóki nie wyszedł na wierzch, potem jak ręką odjął wszystko minęło... przy drugim nie było juz tak źle, gorączka tylko przez jeden dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×